Twoje Soczewki

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

TWOJE SOCZEWKI to największa sieć sprzedaży oraz doboru soczewek kontaktowych w Polsce.

Od początku swojej działalności firma AVENIR MEDICAL pracuje nad dostarczaniem najwyższej jakości produktów i usług poprawiających jakość i komfort widzenia. W tym celu stworzyliśmy ogólnopolską sieć TWOJE SOCZEWKI. Dzięki niej soczewki kontaktowe, oraz wszelkie preparaty służące pielęgnacji wzroku stają się dostępne na wyciągnięcie ręki.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze medycznej oraz dzięki naszym konsultantom każdy pacjent otrzyma zawsze fachową pomoc i poradę. Jeżeli dotychczas nie nosiliście Państwo soczewek kontaktowych, dobierzemy je w sposób fachowy, nauczymy jak się z nimi obchodzić, opowiemy o ich pielęgnacji. Dla użytkowników przygotowaliśmy szereg promocji, które umożliwią Państwu zapoznanie się z nowościami.

Marka Twoje Soczewki powstała w 2005 roku i była odpowiedzią na rosnące potrzeby fachowej opieki nad pacjentami kontaktologicznymi. Typowe salony optyczne nie odważyły się wówczas podjąć wyzwania rozpowszechniania wiedzy z tej nowej, rozwijającej się dziedziny.

Salon Twoje Soczewki przy ul. Oławskiej we Wrocławiu był pierwszym salonem w Polsce, który posiadał w asortymencie wyłącznie produkty kontaktologiczne (soczewki kontaktowe i preparaty do ich pielęgnacji). Był to precedens na skalę europejską.

Dzisiaj w naszej sieci działa kilkadziesiąt salonów na terenie całego kraju, a my wciąż pracujemy nad rozwojem sieci sprzedaży.Nie zapominamy również o naszych podstawowych priorytetach:

NAJNIŻSZE CENY PRODUKTY DOSTĘPNE OD RĘKI NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI

TY RÓWNIEŻ MOŻESZ DZIAŁAĆ W SIECI TWOJE SOCZEWKI !

Jeśli posiadasz lokal w mieście około 100.000 mieszkańców, lub jeśli taki lokal masz szansę wynająć, dołącz do INNOWACYJNEGO PROJEKTU sieci TWOJE SOCZEWKI. Strategia rozwoju sieci TWOJE SOCZEWKI zakłada otwieranie CENTRÓW SOCZEWEK KONTAKTOWYCH w ramach umów franchisingowych.

JEDNOSTKI WŁASNE

60

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Negocjacje kosztów oraz warunków wynajmu lokalu, możliwość wejścia do centrów handlowych niedostępnych dla podmiotów nie sieciowych.
 • Projekt architektoniczny adaptacji lokalu i aranżacji wnętrz wg koncepcji TWOJE SOCZEWKI, oraz organizacja i wykonawstwo wszelkich prac remontowych przez ekipę naszej firmy.
 • Pełne korzyści z uczestnictwa w pełnym zakresie we wszystkich ogólnopolskich akcjach promocyjnych przeprowadzanych przez sieć TWOJE SOCZEWKI.
 • Lepsze warunki współpracy z dostawcami, z gwarancją, że ceny przez nas wynegocjowane będą niższe od cen jakie indywidualny podmiot sam mógłby uzyskać.
 • Obsługa firmy (sprzedaż, logistyka, CRM) poprzez zintegrowany system zarządzania TWOJE SOCZEWKI
 • Profesjonalne szkolenia wstępne (produktowe, techniki sprzedaży) oraz szkolenia bieżące.
 • Wsparcie podczas uruchamiania własnego punktu, z kompletnym planem funkcjonowania Centrum, oraz pomoc podczas całego okresu prowadzenia biznesu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • 26 tys. zł netto
 • Opłata wstępna – 10 tys. zł netto
 • Opłata bieżąca – uzależniona od obrotu netto
 • Opłata marketingowa – 1 tys. zł netto

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od kandydatów na franczyzobiorców oczekujemy:

 • Atrakcyjnej lokalizacji - w najlepszych punktach handlowych miast (np. CENTRUM MIASTA, CENTRA HANDLOWE). Lokalizacja wymaga akceptacji specjalistów naszej firmy.
 • Lokalu o powierzchni od 10 m2 do 50 m2 lub powierzchnia pod stoisko otwarte w Centrum Handlowym od 6 m2 do 10 m2.
 • Zaangażowania w prowadzenie biznesu osoby ubiegającej się o otrzymanie Franczyzy.
 • Dostosowania lokalu, gabinetu, materiałów POS, ubioru pracowników do norm sieci TWOJE SOCZEWKI.
 • Obsługi klienta zgodnie ze standardami sieci TWOJE SOCZEWKI.
 • Sprzedaży produktów i usług wyłącznie poprzez zintegrowany system zarządzania TWOJE SOCZEWKI wraz ze zintegrowaną drukarką fiskalną.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

AVENIR MEDICAL 2 Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 40, 55-011 Siechnice

(71) 323 03 30

(71) 323 03 31

marta.krawczyk@avenirmed.com

www.twojesoczewki.com

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Marta Krawczyk

tel. 604 779 709

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Twoje Soczewki.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
WYŚLIJ

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.