TwojeMiasto.poleca.to

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Co nas wyróżnia ?

TwojeMiasto.poleca.to jest lokalnym projektem, którego celem jest wspieranie lokalnego handlu i usług. Specjalnie dla Was stworzyliśmy nowoczesny, a za razem przystępny dla każdego nośnik reklamowy. Nasze działania skupiają sie na terenie całego konkretnego powiatu dostarczając codziennie lokalnym odbiorcom informacji na temat aktualnych ofert , promocji oraz zakresu działań naszych Partnerów. Działamy, aż 4 kanałami dystrybucji i sprawujemy opiekę nad naszym Partnerem przez okrągły rok. 

Poniżej opis kanałów dystrybucji informacji na temat naszych lokalnych Partnerów.

1 Kanał - Lokalny informator - np.:  www.sochaczew.poleca.to

Wchodząc na nasz portal znajdujemy tam profile lokalnych firm. Każda z nich otrzymuje roczny wpis do bazy firm oraz pełną wizualizację swojej działalności opatrzoną nielimitowaną ilością tekstu oraz zdjęć. Przez cały rok dowolną ilość razy może za naszym pośrednictwem podmieniać teksty oraz zdjęcia. Portal wyposażony jest również w system kuponów rabatowych, za którego pomocą w sposób bardzo aktywny przekazujemy obowiązujące promocje do lokalnych odbiorców. Dodatkowym atutem naszego portalu jest lokalny system poleceń klienci naszych Partnerów mogą oceniać , polecać i komentować produkty i usługi konkretnych Partnerów.

2 Kanał - Lokalne media społecznościowe - np.: www.fb.com/sochaczew.poleca.to

W ramach promowania lokalnych przedsiębiorców, korzystamy również  z dedykowanych na powiat FunPage, których to zasięg generowany jest organicznie na terenie danego powiatu . W bardzo krótkim czasie przewyższamy swym zasięgiem inne lokalne media tj. gazeta, radio czy portale informacyjne. Posiadamy na to gotowe know-how. Podejmując z nami współpracę masz gwarancję posiadania na wyłączność portalu w swoim powiecie o bardzo szerokim zasięgu reklamowym. Zamieszczamy tam nie tylko informacje na temat lokalnych przedsiębiorców ale organizujemy konkursy z Partnerami oraz liczne akcje promocyjne. Stąd staje się on bardzo atrakcyjnym miejscem na lokalnym rynku.

3 Kanał - Aplikacja mobilna - Kanał dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych takich jak:  telefony komórkowe oraz tablety. Głównym atutem tego kanału jest nawigacja oraz ogólnopolski zasięg. Oznacza to, że osoby z poza danego powiatu w trakcie poszukiwań konkretnych produktów bądź usług będą automatycznie kierowane do naszego Partnera, a nawigacja pokaże jak konkretnie do niego dojechać.

4 Kanał - Papierowa wersja naszego informatora - Wydawana raz do roku w nakładzie 10.000 darmowych egzemplarzy kolportowana jest w całym powiecie w miejscach ogólno dostępnych. W informatorze znajdują się profesjonalnie przygotowane wizytówki wszystkich naszych Partnerów.

Dodatkowo każdy nasz Partner korzysta przez cały rok z obsługi naszego grafika i copywritera. W każdym momencie trwania umowy Partner może dokonywać zmian graficznych oraz tekstowych w swoim profilu kierując nowe informacje do naszego biura, po czym po naniesieniu nowych informacji otrzyma  materiał gotowy do akceptacji.

Chcąc stale podnosić atrakcyjność naszych usług wprowadziliśmy usługę wizualizacji dla naszych Partnerów. Jeżeli klient nie posiada zdjęć swojego lokalu lub produktów a chciałby się nimi pochwalić za naszym pośrednictwem istnieje możliwość zamówienia takiej usługi u nas. Ofertujemy profesjonalne zdjęcia obiektów, zdjęcia 360 stopni oraz wirtualne spacery.

Posiadamy gotowy system z możliwością wdrożenia projektu na terenie każdego powiatu w Polsce

Od nas dostaniesz wszystko. Od gotowego systemu, poprzez pełne wsparcie i szkolenia, po obsługę posprzedażową.

Twoim jedynym zadaniem jest sprzedaż reklamy!

Całą resztą zajmujemy się my!

Zacznij zarabiać już dziś i stań się właścicielem portalu branżowego w swoim powiecie!

Zapraszamy do współpracy już dziś!

Tylko jeden portal na powiat, także ilość jest w pewnym sensie ograniczona.

JEDNOSTKI WŁASNE

  1. www.sochaczew.poleca.to
  2. www.lowicz.poleca.to
  3. www.skierniewice.poleca.to
  4. www.zyrardów.poleca.to

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

12

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

4 999 zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Kogo szukamy do współpracy ?

Samodzielne prowadzenie takiego projektu wiąże się z dużymi nakładami finansowymi oraz poświęca dużo czasu. Wychodząc na przeciw naszym potencjalnym Franczyzobiorcom spłaszczyliśmy cały ten proces tylko do sprzedaży powierzchni reklamowej. Całą resztą czyli produkcją reklamy, roczną opieką nad klientem, administracją i faktoringiem zajmujemy się my.

Mamy gotowy pomysł na biznez w branży reklamowej w Twoim powiecie. To co wymagamy to prowadzenie działalności gospodarczej bądź chęci do jej założenia , bardzo dobrej znajomości lokalnego rynku oraz wolnego czasu by móc aktywnie rozwijać nasz wspólny projekt.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Media-Planet s.c.

Al. 600-lecia 25A/21, 96-500 Sochaczew

790 029 040

biuro@poleca.to

www.poleca.to

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Mariusz Frej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do TwojeMiasto.poleca.to.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.