CoffeeFeel

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sieć kawiarni COFFEE FEEL świętuje 4-te urodziny i z tej okazji wychodzimy na przeciw potrzebom inwestorów likwidując wszelkie bariery przystąpienia do systemu franczyzy, więc teraz:

 1. Żadnych opłat wstępnych i licencyjnych
 2. Gotowe lokalizacje pod kawiarnię
 3. Pomoc w sfinansowaniu inwestycji – teraz wystarczy mieć 30% sumy inwestycji
 4. Żadnych stałych kosztów związanych z systemem franczyzy
 5. Nasze wynagrodzenie całkowicie związaliśmy z Twoim sukcesem i jest to prowizja w wysokości jedynie 5% przychodu!

Nie zwlekaj to najlepsza okazja do przyłączenia się do sieci kawiarni COFFEE FEEL - Istnieje bowiem możliwość inwestycji w aktualnie powstające kawiarnie!

Kawiarnie COFFEE FEEL kierują się misją "Poczuj ulotną świeżość kawy", rozciągając to podejście na pozostałe oferowane produkty, które są codziennie przygotowywane ze świeżych surowców. Wszystkie produkty kawiarni cechuje wysoka jakość, która w połączeniu z niską ceną trafia do rzeszy klientów, szukających alternatywy dla droższych kawiarni zagranicznych sieci.

JEDNOSTKI WŁASNE

4 jednostki własne

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

2

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Podejmując współpracę z Coffee Feel, nawet niedoświadczony przedsiębiorca może z powodzeniem poprowadzić kawiarnię. A to dlatego, że zapewniamy wszechstronne wsparcie:

 1. Pomożemy franczyzobiorcy stworzyć model finansowy oraz symulację przychodów opracowaną na podstawie realnych cen i kosztów obowiązujących w mieście franczyzobiorcy oraz wyników własnych placówek Coffee Feel,
 2. Ocenimy dochodowość przyszłej kawiarni Coffee Feel,
 3. Pomożemy podczas negocjacji z wynajmującym lokal,
 4. Pokażemy jak prawidłowo zarządzać kawiarnią,
 5. Przekażemy franczyzobiorcy podręcznik operacyjny zawierający wszelkie procesy i procedury oraz instrukcje i receptury konieczne do wdrożenia w kawiarni zgodnie ze standardami sieci Coffee Feel,
 6. Przeprowadzimy szereg szkoleń, 
 7. Wdrożymy unikalny system informatyczny wspierający zarządzanie kawiarniami Coffee Feel,
 8. Przygotowujemy kampanię marketingową dla nowej kawiarni Coffee Feel wraz z materiałami marketingowymi, co umożliwi franczyzobiorcy szybko dotrzeć do grupy docelowej klientów w danej lokalizacji.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Koszt budowy kawiarni już od 50 tys zł.
 • Zwrot z inwestycji już od 9 miesięcy!

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nasi franczyzobiorcy powinni:

 • Być ambitnymi i przedsiębiorczymi ludźmi nastawionymi na sukces,
 • Zapewnić odpowiedni kapitał do zainwestowania,
 • Być otwartym na wdrożenie standardów Coffee Feel.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Coffeel Sp. z o.o.

Al. Wilanowska 261C, 02-730 Warszawa

509 578 268

franczyza@coffeefeel.pl

www.coffeel.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Michał Derlatka

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do CoffeeFeel.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
WYŚLIJ

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.