Marco Polo

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

GPoland to wyłączny agent topowych marek z segmentu premium, denim, fast fashion oraz footwear&accessories, oferujący ich systemy franczyzowe w Polsce. O ugruntowanej pozycji na rynku i renomie GPoland jako agenta przesądza fakt, iż działa na rynku od końca lat 90 XX wieku, posiadając obecnie ponad 40 doskonale znanych i poważanych brandów w swojej ofercie. 

Kompetentny zespół doradców biznesowych i pasjonatów mody przez duże „M”, ma na uwadze w szczególności dobre interesy naszych Partnerów, realizując tym samym filozofię firmy i stanowiąc jej solidny trzon.

Historia marki Marc O`Polo zaczęła się w 1967 roku, kiedy to trzech przyjaciół – Rolf Lind, Gote Hoss i Jerry O`Sheets postanowiło stworzyć odzież, której głównymi cechami będą ponad czasowość i naturalność. Marka szybko stała się synonimem tego co wyszukane i naturalne. W latach siedemdziesiątych marka zyskała status kultowej dzięki swojej idei – „Follow the nature”.

Marc O`Polo jest marką kierowaną do osób, które cenią sobie prostotę, lecz wymagających. Cechuje ją naturalność, uniwersalność i ponadczasowość.

Obecnie marka posiada około 3.000 punktów sprzedaży na Świecie, m.in. w Niemczech, Belgii, Francji, oraz 11 salonów w Polsce. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy dopracowany system franczyzowy polegający na prowadzeniu działalności gospodarczej w myśl obowiązujących w Polsce przepisów prawa, przy jednoczesnym wykorzystaniu standardów odwzorowywanych przez współpracujące podmioty gospodarcze, działające pod wspólną nazwą handlową Marc O`Polo, oraz pod wspólnym oznaczeniem graficznym.

Franczyza Marc O`Polo jest konceptem sprzedaży opartym na ścisłej i ciągłej współpracy pomiędzy indywidualnym przedsiębiorcą, prawnie i finansowo niezależnym - zwanym Franczyzobiorcą, a marką Marc O`Polo. Kluczem tego systemu jest prowadzenie działalności zgodnie z koncepcją oraz ściśle wg wyznaczonego standardu, określonego przez markę w Pakiecie Franczyzowym.

JEDNOSTKI WŁASNE

Ponad 3 000 salonów na świecie, z czego 11 w Polsce

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pełny asortyment towarowy;
 • brak opłat wstępnych i licencyjnych, nie pobieramy prowizj;
 • know-how niezbędne do prowadzenia salonu odzieżowego;
 • pomoc i doradztwo przy wyborze kolekcji, lokalizacji, negocjacjach warunków najmu oraz przy rekrutacji personelu;
 • gotowy projekt salonu; 
 • wsparcie Brand Managerów, Visual Merchandiserów, IT,;
 • bezpłatne i regularne szkolenia z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży oraz VM;
 • własnościowy system zatowarowania;
 • stałe zaplecze produktowe i efektywna rotacja towaru;
 • brak opłat spedycyjnych;
 • profesjonalne i kompleksowe wsparcie marketingowe;pełny asortyment towarowy.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • wybrane miasta powyżej 200 tys. mieszkańców;
 • galerie handlowe o odpowiadającym profilu bądź handlowe centra miast;
 •  lokal o powierzchni 150-300 m2;
 • otoczenie, sąsiedztwo salonów wyżej pozycjonowanych marek.

Dla Partnerów zainteresowanych sprzedażą kolekcji Marc O’Polo w mniejszych miastach przygotowaliśmy stosowną ofertę współpracy w formie multibrandu Made in G lub autorskiego butiku multimarkowego.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

GPoland

ul. Połczyńska 104, 01-302 Warszawa

(22) 636 60 16

gpoland@gpoland.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Tomasz Wasiucionek

dyrektor handlowy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Marco Polo.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
WYŚLIJ

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.