Kangoor

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Kangoor to:

  • Największa polska sieć wypożyczalni aut dostawczych;
  • Flota licząca ponad 900 samochodów;
  • Ponad 20 oddziałów zlokalizowanych na terenie kraju;
  • Ok. 300 sprzedawanych samochodów poleasingowych rocznie;
  • Tysiące zadowolonych klientów;
  • 12 lat doświadczenia na rynku rent-a-car w Polsce;

Kangoor rozpoczął działalność w 2005 r. Początkowo jako komis samochodów dostawczych. W pierwszych latach funkcjonowania sprzedaliśmy setki pojazdów dostawczych pochodzących z Europy zachodniej. Sukcesy w sprzedaży przyczyniły się do otwarcia kolejnych oddziałów.

Od roku 2008 powiększyliśmy ofertę o wynajem krótko - oraz długoterminowy samochodów dostawczych. Przez 10 lat sukcesywnie powiększaliśmy własną flotę busów, dzięki czemu staliśmy się jedną z największych wypożyczalni aut dostawczych w Polsce. Doświadczenie, ciągły rozwój oraz konsekwencja w specjalizacji stawia nas na pozycji zaufanego leadera rynku Cargo VAN Rental w kilkunastu oddziałach na terenie całego kraju.

JEDNOSTKI WŁASNE

24

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

43

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • materiały reklamowe;
  • system rezerwacji.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

3 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Wymagany jest lokal wyposażony w sprzęt biurowy oraz miejsca parkingowe.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Kangoor

ul. Kolejowa 20, 05-092 Łomianki

500 271 800

partner@kangoor.pl

www.kangoor.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Denis Iwaszko

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Kangoor.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.