Akademia Młodego Wojownika-Szkoła Sztuk Walki

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy jedynym w Polsce franczyzowym projektem przestrzeni sportowych dedykowanych dzieciom. Oferujemy liczne zajęcia gimnastyczne, silnie akcentując znaczenie wychowania poprzez sport. Wdrożyliśmy innowacyjny sposób nauki, poprzez połączenie idei zespołów, oferujących szeroki zakres zajęciowy, oraz możliwości korzystania ze ściśle ukierunkowanych zajęć dodatkowych.

Proponowane przez nas zajęcia i rozwiązania są efektem stosowania aktualnie obowiązujących światowych wzorców. Ważnym punktem polityki Akademii Młodego Wojownika (AMW) jest nieustanny rozwój oferty i ulepszanie istniejących propozycji. Stale inwestujemy w kadrę.

Opracowaliśmy standardy skutecznej komunikacji i obsługi klienta, którymi chętnie się z Państwem podzielimy. Prowadzimy szkolenia dla pracowników, aby stale podnosili swoje kompetencje i byli wizytówką AMW.

Wierzymy, że zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów. Wiemy, że udana partnerska współpraca opiera się na fundamentalnym założeniu, że sukces całej marki zależy od sukcesu pojedynczych przedsiębiorstw działających pod jej szyldem.

Będziemy szczęśliwi, mogąc dzielić się z Państwem naszym doświadczeniem i pasją włożoną w tworzenie marki AMW.

Jeśli masz już swoje studio lub fitness oferujemy nową formę współpracy.

Zostań licencjobiorcą i dołącz do sieci AMW już od 200 zł netto miesięcznie.

Teraz również dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagając innym w osiągnięciu sukcesu. Stworzyliśmy ofertę licencyjną dla klubów fitness i szkół tańca lub sztuk walki, dzięki której za niewielkie pieniądze wprowadzisz do swojej firmy nieszablonowe formy sztuk walki i nie tylko.

Koszt miesięcznej opłaty licencyjnej:

 • 200 zł (do 4 godz. zajęć tygodniowo)
 • 300 zł (5-8 godz. zajęć tygodniowo)
 • 400 zł (8-10 godz. zajęć tygodniowo)
 • 500 zł (powyżej 10 godz. zajęć tygodniowo)

Warunki:

 • Umowa na min. 12 miesięcy
 • Wszystkie kwoty są kwotami netto
 • Płatność raz w miesiącu
 • Licencja 500-2 tys. zł.

Współpracujemy z najlepszymi trenerami w Polsce.

JEDNOSTKI WŁASNE

1 (Łódz)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1 (Gdynia)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Marka AMW

Stając się franczyzobiorcą AMW od pierwszego dnia działalności pracujecie Państwo z marką, która odniosła sukces. Korzystacie Państwo ze znaków towarowych, praw autorskich, tajemnic handlowych, standardów komunikacji i obsługi klienta oraz wszelkich zastrzeżonych dokumentów wewnętrznych, procesów i formuł należących do marki AMW.

Dostęp do know-how

Przystępując do sieci franczyzowej AMW, uzyskujecie Państwo dostęp do know-how firmy, czyli gotowego przepisu na prowadzenie biznesu. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków i wypracowywania strategii rynkowych otrzymujecie Państwo gotowy wzór postępowania.

Wsparcie ze strony właściciela marki AMW

Będąc właścicielem i twórcą marki AMW, każdego franczyzobiorcę traktujemy jak partnera, będziemy wspierać Państwa w sukcesach i nie pozwolimy, by w razie kłopotów zostali Państwo sami. Służymy pomocą i radą na każdym etapie Państwa działalności. Oferujemy pomoc obejmującą m.in. doradztwo w zakresie rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, znalezienie odpowiedniej lokalizacji, możliwość skorzystania ze sprawdzonej ekipy remontowo-budowlanej, dostosowanie lokalu do standardów sieci czy szkolenia w zakresie prowadzenia biznesu, księgowości, promocji i marketingu.

Korzyści z działań reklamowych i promocyjnych prowadzonych przez własciciela marki AMW

Wejście do sieci franczyzowej AMW, daje możliwość korzystania z efektów dużej kampanii reklamowej organizowanej przez dawcę licencji dla całej sieci.

Kształcenie i rozwój

AMW oferuje autorski program szkoleniowy dla franczyzobiorców oraz ich pracowników obejmujący podstawy oraz specjalistyczną wiedzę w niezbędnym zakresie. Instruktorzy otrzymają wszystkie informacje dotyczące stworzonego przez nas programu zajęć. Przekażemy też Państwu podręcznik standardów operacyjnych. Przez cały okres prowadzenia działalności będziemy służyć Państwu naszym doświadczeniem.

Jeśli zdecydujesz się na zostanie licencjobiorcą dostaniesz od nas:

Partnerstwo znanej marki

Dzięki uzyskaniu licencji, możesz posługiwać się logotypem AMW. Licencja wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki - otrzymasz wyjątkową ofertę zajęć i napływ nowych klientów.

Wsparcie promocyjne

Mamy opracowane standardy pozyskiwania klienta - nauczymy Cię, jak odpowiednio dostosować komunikat zależnie od wielkości miasta i jak sprawić, by chętnych na zapisy nie zabrakło. Otrzymujesz wsparcie promocyjne doświadczonej kadry marketingowej. Zapewniamy także materiały graficzne przydatne do promocji zajęć.

Zapewnienie ciągłego rozwoju

Podejmując współpracę licencyjną możesz liczyć na profesjonalne szkolenia pracowników w preferencyjnych cenach. Wierzymy, że zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów.

Tak jak w przypadku franczyzy, podczas współpracy licencyjnej na wszystkich etapach służymy pomocą i radą. Nie bój się zapytać o szczegóły i zasady naszej oferty współpracy licencyjnej. Otrzymasz od nas know-how sprzedaży, czyli gotowy przepis na prowadzenie zajęć.

Spełnij marzenie o sukcesie! Rozpocznij współpracę franczyzową lub licencyjną!


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Minimalna kwota inwestycji: od 40 tys. zł;
 • Wykupienie licencji: 10 tys. zł;
 • Stała opłata miesięczna: 1 tys. zł;
 • Roczna opłata marketingowa: 3 tys. zł. 

Wszystkie podane koszty stanowią wartości do negocjacji.

Kwoty są cenami netto.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Warunki lokalizacyjne: miasto powyżej 10 tys. mieszkańców;
 • Warunki lokalowe: lokal min. 130 m2.

Warunki stawiane wobec franczyzobiorcy:

 • Osobiste zaangażowanie;
 • Podstawowa wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej;
 • Umiejętności pracy z ludźmi;
 • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

JT Promotion Jarosław Tomczewski

ul. Mieszka I 1, 92-415 Łódz

606 260 789

biuro@mlodywojownik.pl

www.mlodywojownik.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Jarosław Tomczewski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Akademia Młodego Wojownika-Szkoła Sztuk Walki.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.