Aloha Mental Arithmetic

Aloha
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Aloha Mental Aithmetic to program rozwoju mózgu przeznaczony dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Program zwiększa umiejętności poznawcze u dzieci za pomocą trzech kluczowych narzędzi: liczenia na liczydle, arytmetyki umysłowej i gier dydaktycznych.​

Aloha Mental Arithmetic oferuje zoptymalizowany system biznesowy oraz program szkolenia i wsparcia mający  na celu stworzenie bardzo udanej oferty Master Franc​zyzowej.

Podpisanie mowy Master Aloha daje firmie lub osobie prywatnej możliwość zakupu praw do prowadzenia własnej działalności, a także zawierania umów sub-franczyzy marki Aloha Mental Aithmetic i koncepcji biznesowej w danym kraju.​

Dzięki standaryzacji metodologii i sprawdzonemu modelowi świadczenia usług program jest nauczany w ponad 35 krajach na całym świecie.

Ponad 250.000 studentów m.in. w miastach takich jak Sidney, Frankfurt, New York i Szanghaj uczestniczy w naszych zajęciach  w jednym z tysiąca naszych ośrodkow.

 

Jednostki własne

500 punktów współpracujących w Hiszpanii.

Jednostki franczyzowe

Nauczamy na 5 kontynentach w 35 krajach.

Zdjęcie punktu systemu
lokal Aloha z zewnątrz
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

W ramach pakietu Master Franchise Aloha zapewnia Master Franczyzobiorcom szkolenia i wsparcie w następujących obszarach:

  • Model świadczenia usług - Master Franczyzobiorca otrzyma szkolenie praktyczne z zakresu arytmetyki mentalnej Aloha oraz całej metodologi nauczania - Aloha Mental Arithmetic know-how​
  • Model franczyzy - zapewniamy narzędzia potrzebne przy wyborze, szkoleniu i rozwijaniu franczyzobiorców jak również całej sieci.
  • Nabycie know-how - intensywne szkolenie obejmujące teoretyczne i praktyczne zajęcia przeprowadzone w Akademii Szkoleniowej w siedzibie Aloha Europe w Hiszpanii.
  • Narzędzia marketingowe - materiały sprzedażowe i marketingowe oraz pomoc przy projektowaniu strategii marketingowej.​
Przewidywana suma inwestycji

Master Franczyzobiorca jest zobowiązany do zapłaty z góry początkowej opłaty Master Franczyzowej za prawa do działania w wyznaczonym kraju lub terytorium.​

Od Master Franczyzobiorcy wymagamy posiadania wystarczającego kapitału obrotowego w celu zainwestowaćnia w licencję Initial Master Franchise, jak również zasoby niezbędne do założenia głównej siedziby firmy i promowania marki i sieci franczyzowej Aloha na zasadzie wyłączności.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat warunków obowiązujących na twoim terytorium, skontaktuj się z nami.

Minimalna kwota inwestycji to 80 tys. Euro

Podstawowe wymagania sieci

Jeśli masz wcześniejsze doświadczenie biznesowe i lubisz pracować z dziećmi, proszę czytaj dalej.

Oto kwalifikacje, które musisz spełnić, aby zostać wziętym pod uwagę jako Master Franczyzobiorca.

  • Posiadanie środkow potrzebnych do ustanowienia i promocji programu arytmetyki mentalnej Aloha w Twoim kraju wyłączności.
  • Umiejętność tworzenia i zarządzania zespołem, który będzie skutecznie rozpowszechniał program w kraju.
  • Dobra znajomość branży i silne powiązania z krajem ojczystym.
  • Pasja i zaangażowanie w kształcenie dzieci. Nawet jeśli nie jesteś tym, który bezpośrednio uczy uczniów.
  • Doskonała komunikacja i umiejętności interpersonalne.​
Informacje o franczyzodawcy
Aloha Mental Arithmetic
Paseo Mallorca 11, bajos 07011 Palma de Mallorca - Islas Baleares
0034.971.220.970
info@aloha-europe.com
www.aloha-europe.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rocío Martínez​

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.