abc na kołach

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sieć sklepów obwoźnych działający na terenie małych i bardzo małych miejscowości. Posiadamy kilkadziesiąt lokalizacji w województwach lubelskim, mazowieckim oraz świętokrzyskim. Na razie rozwijamy się w tym regionie, jednak w przyszłości będziemy działali na terenie całej Polski. Charakteryzuje nas brak wpłaty własnej przy rozpoczynaniu współpracy, duża niezależność agenta i wsparcie.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

30

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Osoba podejmująca współpracę z abc na kołach staje się Naszym agentem. Jako narzędzie do pracy otrzymuje specjalistyczne auto, laptopa, a także towar, który będzie sprzedawał (agent nie ponosi kosztów sprzedawanego towaru, ani otrzymanego sprzętu). Wynagrodzenie naliczane jest od obrotu. Dodatkowo oferujemy szerokie wsparcie marketingowe, operacyjne i działu zarządzania kategorią.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

ABC na Kołach Sp. z o.o.

ul. Wiśniowa 11
, 62-052 Komorniki

502 004 238; 882 590 962; 507 010 084

ekspansja@abcnakolach.pl

www.abcnakolach.pl/

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do abc na kołach.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.