abc na kołach

abc na kołach
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Sieć sklepów obwoźnych działający na terenie małych i bardzo małych miejscowości. Posiadamy kilkadziesiąt lokalizacji w województwach lubelskim, mazowieckim oraz świętokrzyskim. Na razie rozwijamy się w tym regionie, jednak w przyszłości będziemy działali na terenie całej Polski. Charakteryzuje nas brak wpłaty własnej przy rozpoczynaniu współpracy, duża niezależność agenta i wsparcie.

Jednostki franczyzowe

30

Zdjęcie punktu systemu
auto abc na kołach
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Osoba podejmująca współpracę z abc na kołach staje się Naszym agentem. Jako narzędzie do pracy otrzymuje specjalistyczne auto, laptopa, a także towar, który będzie sprzedawał (agent nie ponosi kosztów sprzedawanego towaru, ani otrzymanego sprzętu). Wynagrodzenie naliczane jest od obrotu. Dodatkowo oferujemy szerokie wsparcie marketingowe, operacyjne i działu zarządzania kategorią.

Informacje o franczyzodawcy
ABC na Kołach Sp. z o.o.
ul. Wiśniowa 11
, 62-052 Komorniki
502 004 238
Rafal.Wiesyk@eurocash.pl
www.abcnakolach.pl/
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Więsyk

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.