Aureus Leasing Partner

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jako Aureus, tworzymy grupę podmiotów realizujących swoją działalność operacyjną w obszarach związanych z finansowaniem inwestycji przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w finansowaniu zakupu środków trwałych poprzez leasing i kredyt. Obsługujemy głównie sektor mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz rolnictwo. Stale uzupełniamy zakres świadczonych usług, poprzez wdrażanie nowych projektów. Naszym nadrzędnym celem jest kompleksowa obsługa klienta. Posiadamy uprawnienia, które pozwalają na samodzielną finalizację transakcji- od momentu pierwszego kontaktu z klientem, przez złożenie wniosku, po rejestrację pojazdu i obsługę posprzedażową.

Bazując na naszym 10-letnim doświadczeniu, stworzyliśmy partnerski system współpracy Aureus Leasing Partner. Dzięki rozwiniętej własnej sieci sprzedaży, opracowaliśmy sprawdzony w warunkach rynkowych model, który umożliwia Partnerom samodzielną obsługę klientów.

Na tle konkurencji wyróżnia nas brak wymogu lokalu- nasi Partnerzy mogą prowadzić działalność mobilną. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne ograniczenie kosztów, co jest niewątpliwą zaletą zwłaszcza w początkowej fazie własnego biznesu. Dodatkowo, nasi Kontrahenci i ich doradcy mogą skupić się na pracy terenowej, ponieważ nie ma konieczności utrzymywania otwartej placówki.

Proponujemy szeroki zakres wsparcia na każdym etapie współpracy. Przygotowany przez nas program szkoleniowy, pozwala na przyswojenie praktycznej wiedzy sprzedaży leasingów i kredytów. 

JEDNOSTKI WŁASNE

2 Centrala w Gliwicach+ oddział terenowy w Daleszycach

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

20

INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Współpraca z brokerem z wieloletnim doświadczeniem rynkowym, popartym sprzedażą na poziomie 200 mln zł netto rocznie,
 • Dostęp do produktów największych towarzystw leasingowych w Polsce,
 • Bezpłatne cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe- szkolenia organizowane co 3 miesiące, przeznaczone dla Partnera i/lub jego pracowników,
 • Wsparcie merytoryczne centrali Aureus- dedykowany numer telefonu dla sieci partnerskiej,
 • Bezpłatny CRM do składania wniosków,
 • Opieka Dyrektora Sieci Zewnętrznej,
 • Wsparcie sprzedaży,
 • Bezpłatny udział w forach biznesowych,
 • Możliwość przystąpienia do programu Multisport na preferencyjnych warunkach,
 • Możliwość skorzystania ze wsparcia specjalistów z zakresu prawa, podatków i PR na preferencyjnych warunkach,
 • 2- dniowe szkolenie wstępne,
 • Możliwość skorzystania z darmowych projektów graficznych.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Brak opłaty licencyjnej,
 • Brak opłat za CRM,
 • Brak opłat miesięcznych.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Poszukujemy Partnerów prowadzących działalność gospodarczą lub gotowych do jej założenia. Potencjalni kontrahenci mogą realizować sprzedaż w ramach systemu samodzielnie lub poprzez własnych doradców. Preferowany profil Kandydatów to zarówno osoby, które posiadają doświadczenie w sektorze finansowym, jak i te bez doświadczenia w finansach, ale gotowe do pracy w terenie.​


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Aureus S.A./ Aureus Leasing Sp. z o. o.

ul.Pionierów 8, 44-117 Gliwice

668 121 784

khoffmann@aureus.pl

www.aureus.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Katarzyna Hoffmann

Dyrektor Sieci Zewnętrznej​

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Aureus Leasing Partner.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
WYŚLIJ

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.