Autobooking

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Autobooking.com — to międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się platforma usług motoryzacyjnych.

Łączymy klientów, poszukujących usług motoryzacyjnych z usługodawcami, którzy profesjonalnie te usługi wykonają. 

Autobooking to wspierany przez aplikację mobilną serwis internetowy o zasięgu globalnym, wywodzący się z Europy. Główna siedziba Autobooking mieści się w Berlinie. Platforma powstała, by ułatwić WŁAŚCICIELOM SAMOCHODÓW umawianie wizyt w najlepszych serwisach samochodowych oraz wybierać innych usługodawców motoryzacyjnych. Dzięki zaawansowanym mechanizmom, mogą oni wybierać usługodawców na podstawie cen, odległości, opinii innych klientów, a także skorzystać z pomocy profesjonalnej infolinii.

Dla USŁUGODAWCÓW Autobooking to nowoczesne narzędzie, które znacznie ułatwia pozyskanie nowych klientów oraz zarządzanie relacjami z obecnymi. Dzięki przemyślanym i innowacyjnym rozwiązaniom, platforma daje również nowe możliwości dla rozwoju biznesu i zwiększenia zysków.

Autobooking to idealne rozwiązanie dla obydwu stron – poszukujących profesjonalnych usług klientów oraz pragnących się rozwijać usługodawców. 

 • Współczesnego klienta dużo łatwiej spotkać w internecie, niż na ulicy. W większości przypadków to właśnie w sieci poszukuje on różnorodnych usług oraz możliwości realizacji swoich potrzeb. Dzisiejszy klient jest również wymagający – ani nie musi, ani nie chce znać się na motoryzacji. Chętnie powierzy swój samochód profesjonalistom, którzy szybko i fachowo się nim zajmą.
 • Usługodawcy motoryzacyjni, chcąc podążać za trendami, stają przed nie lada wyzwaniem. Szczególnie właściciele mniejszych firm zachodzą w głowę, jak skutecznie promować swoje usługi online i pozyskiwać klientów za pomocą internetu. Dodatkowo, chcąc utrzymać jak najwyższą jakość obsługi, pragną stosować profesjonalne systemy powiadomień oraz w łatwy sposób zarządzać zamówieniami. Niestety, samodzielne wdrożenie tego typu rozwiązań informatycznych wymaga poniesienia kosztów, które zazwyczaj znacznie przekraczają posiadany przez mniejsze firmy budżet. 

Właśnie te potrzeby, poparte nieustannie rozwijającym się, przemyślanym systemem informatycznym, wpłynęły na dynamiczny rozwój Autobooking. Tylko w ciągu ostatniego roku, z platformy skorzystało ponad 250 tysięcy właścicieli samochodów.

Zostań franczyzobiorcą Autobooking w Polsce! 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia, Ukraina.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Szkolenie wstępne dla franczyzobiorcy i jego pracowników.
 • Wsparcie podczas wdrażania systemu Autobooking w kraju.
 • Doradztwo biznesowe w takich codziennych zadaniach operacyjnych jak planowanie biznesu, sprzedaż usług, rozwój rynku, udzielanie wsparcia klientom.
 • Stała pomoc techniczna. Porady i praktyczna pomoc od naszego działu IT.
 • Materiały reklamowe i sprzedażowe łatwe do adaptacji w każdym kraju.
 • Aktualizacje systemu i rozwój platformy w odpowiedzi na potrzeby rynku.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata licencyjna: EUR 15 000. Pokrywa koszt 5-dniowego szkolenia wstępnego oraz dostosowania platformy do kraju.

Inwestycja: EUR 250 000. Marketing –  60%; sprzedaż – 20%; obsługa klienta – 10%; reszta – 10%.

Osiągnięcie progu rentowności (BEP): 12-18 miesięcy.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Otwartość na innowacje i projekty IT.
 • Przedsiębiorca z branży IT lub motoryzacyjnej. Może być zarówno osobą indywidualną, jak i firmą, chcąca poszerzyć swoje portfolio biznesowe.
 • Środki własne lub zewnętrzne, przeznaczone na założenie i prowadzenie biznesu. 
 • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie atutem, ale nie jest wymagane.
 • Dobra znajomość języka angielskiego.

Uruchom platformę motoryzacyjną, wspieraną przez międzynarodowy zespół Autobooking!


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Autobooking 24/7 GmbH

Martin-Buber-Streasse 12, 14163 Berlin, Germany

lsidelnyk@profitsystem.pl

www.autobooking.com

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Liliya Sidelnyk

+48 570 375 447

+48 (22) 560 80 36

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Autobooking.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.