Pollini

Pollini
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Pollini to stylowe włoskie obuwie i akcesoria dla kobiet i mężczyzn ceniących wyszukane wzornictwo, wysoką jakość i wygodę. Historia marki sięga dziewiętnastego wieku. Pierwsze flagowe salony Pollini otwiera w Mediolanie, Rzymie, Bolonii i Wenecji. Współczesność nakazuje Polliniemu nieustannie  podążać za duchem czasu. Firma rozpoczyna  więc współpracę z projektantami mody, wśród nich pojawiają się takie nazwiska jak Alberta Ferretti, Narcisco Rodriguez czy Nicholas Kirkwood. Obecnie Pollini zmienia się z dnia na dzień, dyrektorem kreatywnym marki zostaje Włoski  projektant  Erminio Cerbone. Jego nowa wizja i  perspektywa przywraca podstawowe wartości marki "Made in Italy". Kolekcje Pollini to połączenie współczesnego stylu z kunsztem wykonania. Pollini na nowo definiuje pojęcie Daywear, używając materiałów wysokiej jakości i prostych wręcz klasycznych projektów aby ukształtować silną tożsamość marki, równocześnie  podąża za trendami tak aby zaspokoić gusta każdego klienta .

Jednostki własne

1

Jednostki franczyzowe

0

Zdjęcie punktu systemu
Sklep Pollini we Wrocławiu
Informacje o franczyzodawcy
GPoland Group Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 104; 01-302 Warszawa
(0 22) 824 34 41
gpoland@gpoland.com.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Wasiucionek

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.