Ada Plus

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Firma Ada-Plus jest producentem markowej biżuterii srebrnej. Od 1996 roku wytwarzamy i dostarczamy na polski rynek wyroby, które zyskały uznanie i są chwalone za wysokie wartości artystyczne. Pracujemy z pasją a przy produkcji naszej biżuterii zatrudniani są najlepsi mistrzowie, którzy od pokoleń pracują w tym fachu. Wszystkie nasze wyroby podlegają bardzo rygorystycznej kontroli jakości i spełniają normy określone przez Polskie Prawo Probiercze. Jednocześnie jesteśmy dumni z tego, że dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania i ciągłej kontroli kosztów, możemy oferować markowy produkt za przystępną cenę. Partnerzy, którzy zdecydują się na współpracę z naszą firmą mają gwarancję sprzedaży różnorodnego oraz stale zmieniającego się asortymentu biżuterii wg aktualnych trendów, najwyższej jakości, który zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Inwestowanie w srebro i złoto jest bezpieczną i stabilną gałęzią handlu a wartość biżuterii stale wzrasta. Branża biżuterii w naszym segmencie cenowym posiada duże możliwości rozwoju i potencjał sprzedaży. Umowa handlowa z naszą firmą gwarantuje bezpieczną współpracę. Chcemy wspierać naszych Partnerów, również w kwestii udziału w kosztach inwestycji aby okres zwrotu był jak najkrótszy.

Jesteśmy jedyną markową firmą jubilerską, która finansuje kompletne, prestiżowe wyposażenie sklepu.

Firma Ada-Plus współpracuje ze swoimi partnerami w dwóch systemach sprzedaży: partnerskim oraz franczyzowym.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

jednostki franczyzowe: 2
jednostki partnerskie: 975

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Bezpieczny system współpracy oparty na relacjach partnerskich;
 • Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji i sprzedaży biżuterii srebrnej;
 • Bogatą kolekcję wzorów;
 • Nowoczesną wizualizację;
 • Podręcznik Operacyjny;
 • Sprawdzone standardy obsługi klienta oraz visual merchandisingu;
 • Wsparcie na każdym etapie współpracy,
 • System szkoleń;
 • Działania marketingowe;
 • Bezpłatne opakowania produktów z logo;
 • Pomoc przy wyborze lokalizacji;
 • Koordynację procesu otwarcia;
 • Możliwe bezzwrotne dofinansowanie do inwestycji związanej z zatowarowaniem;
 • Nie pobieramy opłat licencyjnych oraz bieżących.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • System franczyzowy- od 100 tys. zł;
 • System partnerski- od 5 tys. zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

System franczyzowy skierowany jest do osób poszukujących pomysłu na biznes w miastach od 50 tys. mieszkańców. Optymalna powierzchnia handlowa od 20 m2 zlokalizowana w CH lub przy głównym ciągu komunikacyjnym na parterze, posiadająca okno wystawowe.

System partnerski sprawdza się w miastach już od 15 tys. mieszkańców. Poszukujemy partnerów handlowych prowadzących działające lokale handlowe w branży np: bielizna, odzież, upominki, kosmetyki, którzy utworzą w swoich sklepach firmowe stoiska partnerskie Aplus z biżuterią srebrną rozszerzając obecną ofertę.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Ada Plus Sp. J.

ul. Targowa, 87-100 Toruń

(56) 664 14 45; 0 510 065 866

(56) 664 14 45

adaplus@adaplus.com.pl

www.adaplus.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Marzena Łyszcz

dyrektor handlowy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Ada Plus.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.