Desigual

Desigual
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Desigual to hiszpańska marka, która powstała w 1984 roku. Ekspresja barw i wzorów, to najlepiej charakteryzuje ten niesamowity brand, który został doskonale przyjęty  przez Polki.  Każda kolekcja jest w szczególnym stylu, wyjątkowa ale zarazem niepowtarzalna. Kreatorzy marki Desigual twierdzą,  że ubierają ludzi nie ciała. Ich ubrania są pełne przekazów, zaproszeń do życia pełnią jego uroków, pokazują dobrą, pozytywną, zabawną stronę. Słyną z patchworkowych wzorów, wykorzystania haftów oraz różnego typu innych nietypowych dla marek sieciowych wzorów. Brand wśród kobiet szczególnie ceniony jest za patchworkowe sukienki i multikolorowe płaszcze, które zachwyciły Klientki na całym świecie!

Jednostki własne

4

Jednostki franczyzowe

2 - Opole,Częstochowa

Zdjęcie punktu systemu
sklep Desigual
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Firma Desiqual zajmujesię adaptacją obiektu do uzyskania wymaganej wizualizacji, a także zapewnia wyposażenie sklepu w meble.

Przewidywana suma inwestycji

500 Euro/m2.

Podstawowe wymagania sieci

Miasta powyżej 100 tys. mieszkańców.

Informacje o franczyzodawcy
Majka Reinhardt Sp. z o.o.
ul. Jodłowa 9, 83-330 Glincz
606 699 295
(58) 685 88 13
iza@majkareinhardt.pl
www.majkareinhardt.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Izabela Nowakowska

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.