Mrs. Sporty

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Koncepcja Mrs.Sporty to rewolucyjny trening funkcjonalny dopasowany do potrzeb klubowiczek. Spersonalizowane plany treningowe i żywieniowe, a także opieka trenera personalnego pozwolą każdej kobiecie osiągnąć maksymalne rezultaty przy minimalnym nakładzie czasu. Przyjazna, wolna od współzawodnictwa i wzajemnego oceniania się atmosfera sprawia, że przychodzenie do klubu jest przyjemnością.

Od momentu powstania w 2004 roku Mrs.Sporty zyskała ugruntowaną pozycję na rynku usług fitness dla pań. Od 2005 roku przekazujemy odnoszącą sukcesy koncepcję klubów i treningów partnerom franczyzowym, którzy wspólnie z nami założyli swoje własne kluby Mrs.Sporty.

Ponad 550 klubów Mrs.Sporty w siedmiu krajach Europy stanowi dzisiaj stabilny fundament naszej marki. 

Za skuteczną koncepcję biznesową i klubową oraz za doskonałe usługi na rzecz partnerów franczyzowych Mrs.Sporty w Niemczech otrzymała już cztery razy wyróżnienie „Najlepszego Systemu Franczyzowego“. W Polsce pierwszy klub sportowy dla kobiet Mrs.Sporty powstał 6 lat temu w Częstochowie. Przez ten czas nasza koncepcja treningowa i żywieniowa zachwyciła kobiety w wielu miastach Polski, a sieć rozrosła się do niemal 40 klubów.

CO WYRÓŻNIA MRS.SPORTY?

Mrs.Sporty świadomie odróżnia się od klasycznych siłowni, skupiając się na potrzebach kobiet. Do tej grupy docelowej kieruje ofertę obejmującą koncepcję fitness i odżywianie, na których oparto specjalną koncepcję prowadzenia klubu. Z uwagi na swoją wielkość (do 180 m2) oraz skupianie się na określonej grupie docelowej kluby Mrs.Sporty nazywane są butikowymi.

Koncepcja Mrs.Sporty to rewolucyjny trening funkcjonalny dopasowany do potrzeb klubowiczek. Spersonalizowane plany treningowe i żywieniowe, a także opieka trenera personalnego pozwolą każdej kobiecie osiągnąć maksymalne rezultaty przy minimalnym nakładzie czasu. Przyjazna, wolna od współzawodnictwa i wzajemnego oceniania się atmosfera sprawia, że przychodzenie do klubu jest przyjemnością.

STAŁY ROZWÓJ PRODUKTU

Zdefiniowanym celem Mrs.Sporty jest aktywne reagowanie na zmiany zachodzące na rynku usług sportowych. Dzięki temu ambitnemu podejściu Mrs.Sporty od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce w niszy rynkowej usług fitness dla kobiet. Począwszy od 2005 roku, czyli od momentu założenia systemu franczyzowego, eksperci od produktu i treningów stale rozwijają koncepcję treningów, diety i wsparcia klubowiczek.  Konsekwentnie dopasowują się do aktualnych potrzeb naszej grupy docelowej. 

Począwszy od 2016 roku klasyczny obwód treningowy w istniejących klubach obejmujący maszyny hydrauliczne zastępują inteligentne urządzenia, które w centrumuwagi stawiają trening funkcjonalny. Od 2016 roku nowe kluby Mrs.Sporty otwierane są wyłącznie ze zmodernizowaną koncepcją treningową.

JEDNOSTKI WŁASNE

3

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

 • ogółem – 567;
 • w Polsce – 36.
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Własna działalność gospodarcza przy niewielkim kapitale początkowym;
 • Unikalny produkt oparty na połączeniu koncepcji treningowej i koncepcji odżywiania, systematycznie dostosowywany do zmieniających się potrzeb rynkowych;
 • Regularne wsparcie Akademii Mrs.Sporty – zarówno przed otwarciem klubu, jak i w trakcie jego działalności;
 • Efektywna koncepcja cenowa i model biznesowy;
 • Analiza lokalizacji i projekt wyposażenia klubu;
 • Szczególne wsparcie w okresie przedsprzedażny i unikalna koncepcja otwarcia klubu;
 • Udostępnienie najskuteczniejszych argumentów i technik pozyskiwania klubowiczek.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Wstępna opłata franczyzowa - 60 tys. zł netto;
 • Wartość inwestycji ogółem: Od 220 tys. zł netto (w tym franczyzowa opłata podstawowa);
 • Opłata bieżąca: 5,7% obrotów netto, min. 1450 zł miesięcznie;
 • Wpłaty bieżące do funduszu marketingowego: 2,3% obrotów netto, min. 600 zł miesięcznie.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Gotowość do budowania własnej firmy oraz zachęcania kobiet do prowadzenia zdrowego trybu życia;
 • Zainteresowanie tematyką sportową, zdrowotną i żywieniową;
 • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w grupie, duże zaangażowanie oraz rzetelność;
 • Podstawowa wiedza z zakresu ekonomii lub gotowość do nauki w tej dziedzinie.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Mrs.Sporty Sp. z o.o.

ul. Londyńska 16/7, 03-942 Warszawa

735 968 596

ksulewski@mrssporty.com

www.mrssporty.pl/otworz-swoj-wlasny-klub/

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Kajetan Sulewski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Mrs. Sporty.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.