Księgarnia

Koszyk jest pusty.

Wybierz asortyment

Własny Biznes FRANCHISING Nr 5/2017 (147)

 
Okładka, Franchising Własny Biznes, , 147 maj 2017, Adam Sobczak, Siepomaga.pl

Prezentujemy pomysły na biznes, w które warto zainwestować. Krok po kroku opisujemy, jak otworzyć agencję rekrutacyjną, bar z makaronem, biuro księgowe, agencję ślubną i portal z ogłoszeniami. Zdradzamy, jak zdobyć pieniądze na firmę i okiełznać ryzyko walutowe. Przedstawiamy 10 sprawdzonych franczyz w branży finansowej.

Więcej informacji

Cena netto
6.94 zł
VAT
0.56 zł
Cena brutto
7.50 zł

Własny Biznes FRANCHISING Nr 4/2017 (146)

 
Okładka Franchising 146 kwiecień 2017, Zenon Martyniuk, Akcent, Disco Polo

Sprawdź, czy osiągniesz sukces w biznesie. Dowiedź się, jak krok po kroku otworzyć pizzerię, studio treningu personalnego, browar, hodowlę kotów i portal dla seniorów. Podpowiadamy, jak skutecznie promować własną firmę. Zdradzamy jakie zapisy powinny zawierać dobra umowa franczyzowa.

Więcej informacji

Cena netto
6.94 zł
VAT
0.56 zł
Cena brutto
7.50 zł

Własny Biznes FRANCHISING Nr 2/2017 (144)

 
Okładka WBF 144 luty 2017

Sprawdź, jak połączyć pasję z biznesem i osiągnąć sukces. Dowiedz się, skąd wziąć pieniądze na założenie firmy. Przeczytaj, jak krok po kroku otworzyć biuro podróży, sklep z bielizną, blog kulinarny i portal randkowy. Przedstawiamy 10 pomysłów na zyskowną drogerię i sklep z biżuterią. Karol Bielecki zdradza nam z kim robi interesy.

Więcej informacji

Cena netto
6.94 zł
VAT
0.56 zł
Cena brutto
7.50 zł

Własny Biznes FRANCHISING Nr 12/2016 (142)

 
Okładka WBF 142 grudzień 2016, Anna Dereszowska, Marcin pierścionek, epaka

Sprawdź, którzy franczyzodawcy oferują promocyjne warunki kupna licencji na biznes. Dowiedz się, ile można zarobić na wynajmie mieszkań i tkaniu chust do noszenia dzieci. Przeczytaj, jak krok po kroku otworzyć firmę eventową, burgerownię, szkołę sztuk walki i portal tematyczny. Anna Dereszowska zdradza nam, jaki biznes wymyśliła na macierzyńskim.

Więcej informacji

Cena netto
6.94 zł
VAT
0.56 zł
Cena brutto
7.50 zł

Własny Biznes FRANCHISING Nr 11/2016 (141)

 
Okładka WBF 141 listopad 2016, Bartosz Chytła, Jacek Biskup, Nest Bank

Prezentujemy pomysły na biznes, którym sprzyjają rynkowe trendy. Krok po kroku opisujemy, jak otworzyć bar wegetariański, sklep Duka, agencję concierge, komis samochodowy i placówkę Nest Banku. Zdradzamy tajniki prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Przedstawiamy 7 opłacalnych franczyz w branży GSM.

Więcej informacji

Cena netto
6.94 zł
VAT
0.56 zł
Cena brutto
7.50 zł

Własny Biznes FRANCHISING Nr 10/2016 (140)

 
Okładka, WBF, 140, październik, 2016, Radosław Charubin, Lody Binano

Przedstawiamy 373 pomysły na biznes we franczyzie. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić klubokawiarnię, sklep obuwniczy, szkołę nauki jazdy oraz sklep internetowy. Sprawdzamy, kiedy zaczyna zarabiać biuro rachunkowe i szkoła jogi. Objaśniamy formalności związane z założeniem firmy. W numerze bilet na Targi Franczyza gratis!

Więcej informacji

Cena netto
6.94 zł
VAT
0.56 zł
Cena brutto
7.50 zł

Własny Biznes FRANCHISING Nr 9/2016 (139)

 
Okładka WBF 139 wrzesień 2016, Robert Korzeniowski

Chcesz mieć elastyczny czas pracy i duże zarobki? Załóż firmę i zostań swoim szefem. Prezentujemy pomysły na biznes dla kobiet. Ponadto otwieramy pizzerię, portal internetowy, biznes taksówkarski, biuro ubezpieczeń i firmę ogrodniczą. Publikujemy 10 pomysłów na sklep spożywczy znanej marki. W numerze bilet na Targi Franczyza gratis!

Więcej informacji

Cena netto
6.94 zł
VAT
0.56 zł
Cena brutto
7.50 zł
  • strona:
  • 1
  • 2

Raport o franczyzie w Polsce 2017

NOWOŚĆ
Raport o franczyzie w Polsce 2017

Raport o franczyzie w Polsce 2017 jest doskonałym źródłem informacji dla obecnych i potencjalnych organizatorów systemów franczyzowych, agencyjnych i partnerskich. Jeśli tworzysz swoją firmę franczyzową, wiedza z Raportu pomoże Ci lepiej poznać rynek i uniknąć błędów, które popełnili dawcy licencji w ostatnich latach.

Więcej informacji

Cena netto
400.00 zł
VAT
92.00 zł
Cena brutto
492.00 zł

Franczyza Nowoczesny Model Rozwoju Biznesu

 
Okładka: Franczyza Nowoczesny Model Rozwoju Biznesu

Marta Joanna Ziółkowska Książka będąca kompendium wiedzy o nowoczesnym modelu biznesu dynamicznie rozwijającym się na całym świecie, jakim jest franczyza. Zaprezentowano w niej istotę i genezę powiązań franczyzowych wraz ze szczegółową typologią franczyzy oraz wpływ powiązań franczyzowych na rozwój przedsiębiorstwa. Autorka szczegółowo przedstawiła zalety i wady oraz szanse i zagrożenia rozwoju tej metody prowadzenia działalności gospodarczej dla franczyzodawcy, jak i dla franczyzobiorcy.

Cena netto
66.57 zł
VAT
3.33 zł
Cena brutto
69.90 zł

To twoja firma. 12 kroków do sukcesu

NOWOŚĆ
To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu

Masz pomysł na własną firmę, ale brakuje Ci wiedzy na temat formalności? A może przekroczyłeś już Rubikon i dołączyłeś do grona prywatnych przedsiębiorców? Zastanawiasz się, jak budować skuteczną sprzedaż, jakie narzędzia marketingowe będą Ci potrzebne? Rozważasz, czy warto zostać franczyzodawcą? Próbujesz wszystkie zadania wykonywać osobiście i czujesz, że powoli grzęźniesz w niezałatwionych sprawach i niezrozumiałych przepisach?

To książka napisana specjalnie po to, by pomóc Ci założyć i skutecznie rozwinąć Twoją firmę!

Cena netto
37.14 zł
VAT
1.86 zł
Cena brutto
39.00 zł

Ekspert biznesu. Jak wymyślić, stworzyć i prowadzić zyskowny biznes bez środków na start

NOWOŚĆ
Ekspert biznesu. Jak wymyślić, stworzyć i prowadzić zyskowny biznes bez środków na start

Adam Grzesik. Co jest miarą powodzenia firmy? Rozpoznawalność marki, innowacyjność produktu, liczba wywiadów, których jej właściciel udzielił mediom branżowym? A może po prostu pieniądze, jakie dzięki niej zarabia?

Nie łudźmy się. Biznesu nie zakłada się sobie, a muzom. Firmy istnieją po to, by przynosić dochód. A zarabiania, tak jak każdej innej umiejętności, najlepiej uczyć się od ekspertów. Otwórz zatem tę książkę i zacznij czytać o tym, jak do swoich biznesów podchodzą ludzie, którzy odnieśli sukces. Odkryj źródło ich powodzenia. Naucz się zarządzać własnym umysłem i wpływać na innych. Poznaj schematy i sposoby działania, które pozwolą Ci bezpiecznie i szybko zbudować dochodowy biznes. Opanuj najbardziej zaawansowane techniki marketingu.

Cena netto
27.62 zł
VAT
1.38 zł
Cena brutto
29.00 zł

Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce

NOWOŚĆ
Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce

Marcin Pietraszek. Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce to dzieło praktyka, który z niejednego pieca chleb jadał, a własną firmę zakładał dwukrotnie. To kopalnia wiedzy na temat zasad i procedur obowiązujących każdego przedsiębiorcę, a także zestaw zdroworozsądkowych porad, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Autor podpowie Ci, jak założyć biznes, gdzie szukać pomysłu na produkty czy usługi, a nawet skąd wziąć na to pieniądze! Wyjaśni też, dlaczego tak ważne jest myślenie perspektywiczne i dopracowany biznesplan. Poprowadzi Cię krok po kroku od pomysłu o rozpoczęciu działalności gospodarczej po sprytne zarządzanie zarejestrowaną firmą. Krótko mówiąc, po lekturze tej książki będziesz wiedział, jak odnaleźć się w gronie rekinów biznesu!

Cena netto
34.29 zł
VAT
1.71 zł
Cena brutto
36.00 zł

Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku

NOWOŚĆ
Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku

Uwaga: SUPERCENA

Steve Blank, Bob Dorf. Ta książka nie jest lekturą do poduszki na jedną, bezsenną noc. Nie należy pochłaniać jej bezrefleksyjnie, by następnie odłożyć na półkę i już do niej nie wrócić. Wręcz przeciwnie - jeśli chcesz skorzystać z tego niezwykłego podręcznika, studiuj go po trochu, systematycznie i wracaj do niego regularnie. Niech stanie się Twoim najlepszym przyjacielem na najbliższe sześć do trzydziestu miesięcy… ponieważ właśnie taki czas musisz dać sobie i swojemu przedsięwzięciu, by stało się rentowną firmą, zdolną do odniesienia rynkowego sukcesu.

Cena netto
84.76 zł
VAT
4.24 zł
Cena brutto
89.00 zł

Sklepy internetowe

NOWOŚĆ
Okładka książki Sklepy internetowe.

Marzena Feldy. Praktyczne wskazówki w zakresie prowadzenia handlu w Internecie. Powołując się na własne badania empiryczne oraz dostępną literaturę, autorka m.in.: podpowiada, jak dostosować sklep internetowy i procedurę dokonywania w nim zakupów do preferencji klientów obu płci, zwraca uwagę na nowe tendencje na rynku, które mogą stanowić szanse lub zagrożenia dla sklepów internetowych oraz tłumaczy, jak przeprowadzić analizę SWOT czy badanie wizerunku własnego sklepu internetowego, przywołuje przykłady rozwiązań stosowanych przez krajowe i zagraniczne e-sklepy odnoszące sukcesy na rynku.

Cena netto
45.60 zł
VAT
2.40 zł
Cena brutto
48.00 zł

How to franchise in Poland

 
Okładka: How to franchise in Poland

Must have handbook for all those who are interested in franchising in Poland

Cena netto
100.00 zł
VAT
5.00 zł
Cena brutto
105.00 zł

Bezpieczne strategie inwestycyjne. Jak osiągnąć wolność finansową

 
Okładka: Bezpieczne strategie inwestycyjne. Jak osiągnąć wolność finansową

Van K. Tharp, D. R. Barton Jr, Steve Sjuggerud Jak osiągnąć wolność finansową? Innowacyjne, a jednocześnie dostępne dla każdego strategie inwestycyjne, które można wykorzystać do zgromadzenia i ochrony aktywów.

Cena netto
71.33 zł
VAT
3.57 zł
Cena brutto
74.90 zł

Programy lojalnościowe. Budowa i funkcjonowanie

 
Okładka: Programy lojalnościowe. Budowa i funkcjonowanie

Piotr Kwiatek Kluczowym elementem koncepcji zarządzania marketingowego opartego na relacjach, czyli wzajemnych powiązaniach i interakcjach między podmiotami rynkowymi, jest zagadnienie trwałości związku z klientem, określanej mianem lojalności nabywcy.

Cena netto
59.00 zł
VAT
3.00 zł
Cena brutto
62.00 zł
  • strona:
  • 1
  • 2