Arby’s

Arby's
Informacje o master licencji
Opis licencji master

Arby’s – Amerykański bar kanapkowy.  Jest to największą na świecie sieć oferującą kanapki z wyższej półki. Sieć liczy 3 400 punktów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, w krajach Środkowego Wschodu oraz w Turcji. Od ponad 50 lat oferuje klientom ręcznie robione kanapki, urozmaicone dania oraz nieprzyzwoicie pyszne desery. Cechą charakterystyczną się mięso najwyższej jakości oraz najzdrowsze. Arby’s pozycjonuje się między jedzeniem typu fast food a fast casual.

Franczyzobiorca działa na podstawie 20 letniej umowy Area Development z prawem wyłączności.

Jednostki własne

940

Jednostki franczyzowe i masterbiorcy na świecie

2417, w tym 131 poza granicami USA

Zdjęcie punktu systemu
Restauracja Arby's
Informacje dla masterfranczyzobiorcy
Wsparcie dla masterfranczyzobiorcy
  • 6-8 tygodniowe szkolenie w USA dla kadry zarządzającej franczyzobiorcy
  • szkolenie podczas uruchamiania restauracji w Polsce
Przewidywana suma inwestycji

W USA otwarcie restauracji to inwestycja od 350 tys. USD do 2,5 mln. USD. Arby's oczekuje, że międzynarodowi licencjobiorcy będą gotowi w szybkim tempie wybudować i otwierać restauracje. Franczyzobiorca powinien dysponować kapitałem umożliwiającym mu otwarcia przynajmniej 10 barów Arby’s w Polsce w ciągu 5 lat.

Opłata wstępna to 10 tys. USD od każdej restauracji. Opłata bieżąca wynosi 4,25% przychodów ze sprzedaży, franczyzobiorca będzie zobowiązany do wydawania przynajmniej 3,75% przychodów ze sprzedaży na marketing w Polsce.

Informacje o masterfranczyzodawcy
Arby’s Restaurant Group, Inc.
1155 Perimeter Center West, Atlanta, GA 30338, USA
+48 570 375 447
lsidelnyk@franchising.pl
arbys.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższej ankiety. Osobie zainteresowanej prześlemy prezentację Arby's oraz umowę o poufności i ankietę dla kandydata. Po wypełnieniu dokumentów udostępniamy szczegółowe informacje o modelu biznesowym i warunki licencji.

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.