Lawry’s

Lawry's
Informacje o master licencji
Opis licencji master

Lawry’s to restauracje premium. Jest kultową amerykańską restauracją, która serwuje różnorodne dania z pięciogwiazdkowego menu, takie jak mięsa, owoce morza, przystawki i pyszne desry. Wszystko jest serwowane przez kelnerów na srebrnych tacach. Firma rodzinna z tradycja sięgającą 75 lat. Wielkość restauracji to 900 m2. Restauracje Lawry's działają w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Korei Południowej, Singapurze, na Tajwanie i w Chinach.

Jednostki własne

4 restauracje w USA

Jednostki franczyzowe i masterbiorcy na świecie

6 restauracji poza granicami USA

Zdjęcie punktu systemu
Restauracja Lawry's w Osace
Informacje dla masterfranczyzobiorcy
Wsparcie dla masterfranczyzobiorcy

Lawry’s zapewnia unikalny projekt restauracji, kompletne instrukcje szkoleniowe, broszury marketingowe oraz materiały promocyjne. Oferuje także szeroką pomoc w trakcie budowy i otawrcia nowej restauracji.

Przewidywana suma inwestycji

Szacowany koszt inwestycji to min. 4 mln. USD.

Podstawowe wymagania sieci

Firma z odpowiednim zapleczem organizacyjnym i kapittałowym, aby otworzyć i prowadzić restaurację premium w topowej lokalizacji.

Informacje o masterfranczyzodawcy
Lawry’s Restaurants, Inc.
234 E Colorado Blvd., Suite 500, Pasadena, CA 91101, USA
+48 570 375 447
lsidelnyk@franchising.pl
www.lawrysonline.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższej ankiety. Osobie zainteresowanej prześlemy prezentację Lawry’s oraz umowę o poufności i ankietę dla kandydata. Po wypełnieniu dokumentów udostępniamy szczegółowe informacje o modelu biznesowym i warunki licencji.

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.