Grimaldi’s

Grimaldis
Informacje o master licencji
Opis licencji master

Pizzeria Grimaldi’s powstała w 1905 roku w Nowym Jorku i jest rodzinnym biznesem. Siedziba główna znajduje się w Scottdale w Arizonie. Na rynku pizzy Grimaldi’s zdobywa więcej nagród niż jakakolwiek inna sieć. Odwiedza ją tyle samo celebrytów co 5-gwiazdkowe restauracje. Grimaldi’s to nie tylko pizzeria, to również restauracja idealna na uroczystości rodzinne oraz spotkania biznesowe. Restauracja serwuje również wina. Sieć używa świeżych produktów do przygotowania pizzy, posiada sekretną recepturę przygotowania sosu, używa domowej produkcji mozarelli. Pizza ma ten sam smak jak pizza w Neapolu. Jest klasyfikowana jako pizza z wyższej półki w segmencie restauracji rodzinnych. Pasja w przyrządzaniu pizzy sprawia, że Grimaldi’s jest popularnym miescem dla celebrytów i fanów pizzy. Najbardziej znani stali klienci to Frank Sinatra oraz poprzedni burmistrz Nowego Jorku - Rudi Giuliani. Pizza i calzone są pieczone w piecach opalanych węglem. Ten sposób wypiekania nadaje jej specyficzny aromat oraz kruchość, której nie można uzyskać w piecach opalanych gazem.

Wielkość restauracji to od 100 do 140 mkw, w tym około 40 mkw patio. Wystrój wewnętrzy jest nowoczesny, nawiązujący do loftu. Grimaldi’s zapewnia konsultacje oraz propozycję rozwiązań architektonicznych dla potencjalnych lokali. Wspieramy urządzenie oraz rozmieszczenie kuchni. Restauracja posiada swój bar. Dzięki promocjom sieć zwiększa sprzedaż piwa. Bar serwuje wyśmienite koktajle.

Sieciowe działania marketingowe to m.in. tworzenie listy gości VIP, prywatne sale dla przyjęć rodzinnych lub biznesowych, miesięczne i kwartalne promocje w celu przetestowania jedzenia, zachęcające do kolejnych wizyt.

Zdjęcie punktu systemu
Grimaldis
Informacje dla masterfranczyzobiorcy
Wsparcie dla masterfranczyzobiorcy
  • Wsparcie w zakresie architektury wnętrza restauracji;
  • Obszerne szkolenie w jednej z naszych certyfikowanych placówek;
  • Szkolenia z zarządzania oraz szkolenia kulinarne na terenie Stanów Zjednoczonych;
  • Dostęp do pełnych zasobów marketingowych oraz wsparcie w rozwijaniu planu marketingowego;
  • Sieć otrzymała liczne nagrody w Stanach Zjednoczonych.
Przewidywana suma inwestycji
  • Zdolność inwestycyjna na poziomie od 5 do 10 mln zł (1,5-3 mln USD) pozwalająca uruchomić kilka restauracji w Polsce;
  • Franczyzobiorca uzyska wyłączność na teren całego kraju.
Podstawowe wymagania sieci

Profil potencjalnego masterfranczyzobiorcy:

  • Potencjał inwestycyjny i organizacyjny pozwalający otworzyć kilka restauracji Grimaldi’s w Polsce;
  • Preferowane doświadczenie w rozwijaniu sieci gastronomicznych oraz wiedza w zakresie pozyskiwania lokalizacji i organizacji dostaw;
  • Pełne zaangażowanie w prowadzenie restauracji Grimaldi’s oraz przestrzeganie zasad systemu.
Informacje o masterfranczyzodawcy
Grimaldi’S Coal Brick-Oven Pizzeria
9800 MacArthur Blvd., suite 300 Irvine, California 92612 USA
+48 570 375 447
lsidelnyk@franchising.pl
www.grimaldis-pizza.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższej ankiety. Osobie zainteresowanej prześlemy prezentację Grimaldi's oraz umowę o poufności i ankietę dla kandydata. Po wypełnieniu dokumentów udostępniamy szczegółowe informacje o modelu biznesowym i warunki licencji.

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.