Direct English

Direct English
Informacje o master licencji
Opis licencji master

Linguaphone Group posiada największą na świecie sieć szkół do nauki języków obcych. Wśród naszych marek są Direct English i Pingu's English. Linguaphone Group posiada ponad 115 letnią tradycję w nauczaniu języków obcych. Swoich partnerów ma przez Azję, Afrykę po Środkowy Wschód i Europę. W tym marterfranczyzobiorcę w Bułgarii. Posiadamy szerokie portfolio systemów nauczania na odległość (7 milion klientów w ponad 60 krajach).

Direct English to wyjątkowy system nauczania opracowane przez światowy autorytet w dziedzinie nauczania języka angielskiego Louis’a Alexander’a. Jest to kurs języka oparty na dziewięciu poziomach, który zapewnia naukę języka angielskiego od początku do poziomu zaawansowanego. Poziomy Direct English mają na celu dostosowanie słuchacza do poziomu wiedzy wskazanych przez Europejski System Opisu Kształcenia Językowego. Inną cechą Direct English jest kurs „Business English”, który opiera się na opracowanych scenariuszach biznesowych, tak aby uczyć skutecznego słuchania, mówienia, czytania i pisania w relacjach biznesowych.

Direct English posiada ogólnoświatową umowę z University of Cambridge, na podstawie którego każdy partner marki staje się oficjalnym partnerem University of Cambridge.

Obecnie uruchomiliśmy nową platformę tzw. Direct English Interactive (DEI), która pozwala na naukę języka za pomocą dedykowanej aplikacji, dostępnej na urządzeniach mobilnych. W ciągu kilku miesięcy DEI dostępna będzie na całym świecie.

Jednostki franczyzowe i masterbiorcy na świecie

Ponad 40 masterfranczyzobiorców na całym świecie, w tym: Irlandii, Bułgarii, Bahrajnie, Egipcie, Kazachstanie, Kuwejcie, Libanie, Omanie, Palestynie, Katarze, Sudanie, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Jemenie, Algierii, Maroko, Brunei, Indii, Indonezji, Malezji, Japonii, Myanmar, Singapurze, Sri Lance, Tajlandii oraz Korei Południowej.

Zdjęcie punktu systemu
placówka Direct English
Informacje dla masterfranczyzobiorcy
Wsparcie dla masterfranczyzobiorcy

Naszemu partnerowi zapewniamy:

  1. Pełną pomoc w całym procesie uruchomienia placówek
  2. Nasze globalne doświadczenie w budowaniu świadomości marki
  3. Pełne wsparcie marketingowe i biznesowe (w tym kampanie marketingowe i działania PR)
  4. Szkolenia
  5. Wsparcie ze strony już istniejących szkół
  6. Podręcznik operacyjny oraz platformę internetową „Extranet”
  7. Pełną ochronę własności intelektualnej wraz z zastrzeżeniem znaków towarowych i domen internetowych

Grupa Linguaphone szuka polskiego masterfranczyzobiorcy zarówno wśród firm szkoleniowych posiadających sieć jednostek lokalnych, jak i wśród indywidualnych przedsiębiorców. Poza znaną, globalną marką, Grupa Linguaphone zapewnia przyszłemu masterfranczyzobiorcy kompleksowy program nauczania dla wszystkich poziomów zaawansowania (know-how oraz materiały), rozbudowany program szkoleń biznesowych w Wielkiej Brytanii oraz bieżącą pomoc na każdym etapie działalności. Linguaphone wesprze też partnera działaniami marketingowymi, które pomogą w promocji marek Direct English w Polsce.

Podstawowe wymagania sieci

Poszukujemy osób ambitnych i pełnych entuzjazmu, nastawionych na rozwój biznesu w ramach sieci Direct English. Idealne będą osoby zaangażowane w budowę sieci i nastawione na sukces.

Informacje o masterfranczyzodawcy
Linguaphone Group
Liongate Enterprise Park - 80 Morden Road Mitcham  CR4 4PH - Wielka Brytania
+44 (0)20 8687 6113
+44 (0) 20 8687 6410
opportunities@directenglish.com
www.directenglish.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

International Brand Manager

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.