09.05.2007

Kobiety radzą sobie w biznesie

15- 17 lipca Fundacja Centrum Promocji Kobiet organizuje kolejne warsztaty dla przedsiębiorczych kobiet, które nie dłużej niż pięć lat prowadzą własną firmę.

Tematem najbliższych warsztatów będzie "Zarządzanie efektywnością zespołu". Koszt udziału wynosi 103,73 zł i obejmuje 20 proc. kosztów materiałów szkoleniowych i wyżywienia. Pozostałe koszty pokrywa fundacja ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Warsztaty organizowane są w ramach Projektu „Kobieta w Biznesie – program badawczo–szkoleniowy dla właścicielek mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.

Zakres merytoryczny został opracowany na podstawie badania ankietowego wśród 600 właścicielek mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województw mazowieckiego, pomorskiego i warmińsko–mazurskiego, przeprowadzonego przez FCPK.

W biorą udział kobiety w różnym wieku - od 20 do ponad 50 lat, które prowadzą firmy w różnych branżach - od salonu fryzjerskiego, przez biuro nieruchomości do przedsiębiorstwa zajmującego się specjalistyczną produkcją rolną.
Warsztaty organizowane są cyklicznie ze względu na spore zainteresowanie uczestniczek i ograniczoną liczbę miejsc.

Celem warsztatów jest nie tylko przekazanie wiedzy potrzebnej do prowadzenia firmy, ale także wymiana doświadczeń biznesowych. Swobodnym rozmowom sprzyja atmosfera restauracji, w której kończy się każdy dzień warsztatów.
(kiw)

Więcej informacji: www.promocjakobiet.pl

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora