01.01.2007

Ewa Wachowicz: Miss zarabia w kuchni

Dla niej Robert Makłowicz zrobi na wizji zwykłą surówkę z kiszonej kapusty i opowie o tym z finezją godną Chateaubriand – mowa o Ewie Wachowicz, właścicielce firmy producenckiej PROMISS.

Co Pani najbardziej pomogło w osiągnięciu sukcesu? Tytuł Miss, uroda, kontakty z polityki...
Najbardziej przedsiębiorczość. Pierwsze pieniądze zarobiłam w wieku kilkunastu lat pracując w warsztacie stolarskim taty, a potem w sklepie z odzieżą u brata. Sama wtedy zarobiłam na dżinsy w Peweksie... Bycie rozpoznawalną pomaga, kiedy idę na spotkanie z przyszłym sponsorem mojego programu telewizyjnego.

Ewa Wachowicz, właścicielka firmy producenckiej PROMISS

Jak się zakłada firmę producencką?
Samo założenie jest banalne. Żeby ją prowadzić, trzeba mieć pomysły na programy, ale to dopiero początek. Ktoś musi program kupić i na to też trzeba mieć pomysł – jak program wykreować i sprzedać, żeby firma zaczęła się kręcić i przynosić profity. Trzeba mieć dużą siłę przebicia. Warto też zawczasu wynegocjować budżet, który ten pomysł udźwignie.

Fragment wywiadu opublikowanego w miesięczniku Własny Biznes Franchising nr 1/2007

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

PRENUMERATA miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING

 
Prenumerata Własny Biznes

Zamawiając roczną prenumeratę otrzymujesz niższą cenę niż w kiosku. Prenumerata kosztuje tylko 39 zł i obejmuje 12 wydań miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING. Magazyn jest wysyłany co miesiąc pierwszego dnia sprzedaży prosto do Twojego domu, a przesyłka nic Cię nie kosztuje.

Więcej informacji

Cena netto
36.11 zł
VAT
2.89 zł
Cena brutto
39.00 zł