11.10.2010

Warszawa stawia na przedsiębiorczość

PROFIT system będzie jednym z wystawców w trakcie odbywających się 13 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Targów Pracy i Przedsiębiorczości.

W środę 13 października, w godzinach 10-17, w salach wystawowych na czwartym piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2010. Targi będą miejscem promowania przedsiębiorczości wśród poszukujących nowych ścieżek rozwoju i aktywności zawodowej. Na zwiedzających czeka ponad 7 tys. ofert pracy lub staży w różnorodnych zawodach i branżach. Impreza przewiduje także prezentacje, podczas których prelegenci przedstawią m.in. zasady zakładania i prowadzenia własnej firmy. PROFIT system będzie promował na targach franczyzę jako jeden ze sposobów prowadzenia działalności. Konsultanci będą udzielać informacji na temat prowadzonych szkoleń dla przyszłych franczyzobiorców oraz 8. Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu, który odbędzie się 14-16 października.

Goście odwiedzający Salon Franchisingu.

Uczestnictwo w targach to możliwość nawiązania wielu kontaktów biznesowych.

Wśród 130 wystawców Targów Pracy i Przedsiębiorczości będą także sieci franczyzowe, m.in.: Telepizza, McDonald's, Bank Zachodni WBK, Bajart. Wśród organizatorów obecni będą: Uniwersytet Warszawki, Urząd m. st. Warszawy oraz Urząd Pracy m. st. Warszawy.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Organizatorzy spodziewają się 8 tys. odwiedzających.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0