Biznesmen po godzinach

Pure Sky Club oferuje swoim członkom dostęp do bogatego zaplecza biurowego oraz części relaksacyjno-rozrywkowej.
Czwartek
21.10.2010
Polscy biznesmeni szukają coraz bardziej ekskluzywnych sposobów spędzania wolnego czasu. Jednym z nich jest przynależność do zamkniętych klubów dla VIP-ów.
 

Osoby, które prowadzą własną firmę podobno cały czas są w pracy. Są jednak momenty, kiedy trzeba, chociaż przez chwilę, od pracy odpocząć, albo połączyć przyjemne z pożytecznym i spotkać się z kontrahentami w mniej formalnym miejscu. Odpowiedzią na takie potrzeby są ekskluzywne kluby dla biznesmenów, które właśnie powoli wkraczają do Polski. Jednym z nich jest Pure Sky Club mieszczący się w jednym z wieżowców w centrum Warszawy. Idea klubów tego typu sięga XVIII wiecznych brytyjskich gentlemen's club, w których spotykała się klasa średnia, by dyskutować o polityce, literaturze, podróżach i biznesie. Ich następcami stały się popularne w USA country cluby łączące np. miłośników gry w golfa. Dziś, podobnie jak wieki temu, kluby są miejscem spotkań biznesmenów, polityków i ludzi show biznesu, gdzie mogą nie tylko odpocząć, ale również nawiązać nowe znajomości i nadać inny bieg swoim interesom.

- Duże, szybko rozwijające się miasta Europy Środkowo-Wschodniej, takie jak Warszawa, są doskonałe do tworzenia ekskluzywnych miejsc dla biznesu. Pure Sky Club łączy w sobie zaplecze biznesowe z miejscem przeznaczonym do rozrywki i odpoczynku. W odróżnieniu od tradycyjnych klubów, Pure Sky Club jest miejscem, w którym można nie tylko miło spędzić czas z przyjaciółmi, znajomymi czy bliskimi, ale przede wszystkim spotkać się z partnerami biznesowymi i kontrahentami, zorganizować konferencję albo zebranie rady nadzorczej - mówi Paweł Matusik, general manager Pure Sky Club. - Oferujemy naszym członkom nową formułę prowadzenia aktywności zawodowej. Do ich dyspozycji oddaliśmy 1,8 tys. m2 powierzchni, na której znalazły się m.in.: sale konferencyjne, pomieszczenia relaksacyjne, kameralna sala kinowa i restauracja.

Wszystkie kluby tego typu są ekskluzywnymi społecznościami, do których wstęp mają nieliczni. Żeby zostać członkiem klubu trzeba spełnić kilka warunków. Podstawowy - to odpowiednio gruby portfel, bo członkostwo kosztuje nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie. Dawniej wprowadzano też dodatkowe obostrzenia dotyczące np. miejsca zamieszkania, narodowości, a nawet płci, teraz takie przejawy dyskryminacji nie mają już miejsca. Dziś kluby na całym świecie gromadzą pod swoją egidą osoby podzielające te same poglądy polityczne bądź dzielące wspólne pasje np. uprawiające określoną dyscyplinę sportu. Bardzo często ich członkami zostają biznesmeni, którzy wykorzystują przygotowaną przez klub infrastrukturę w prowadzeniu interesów, a po biznesowych spotkaniach oddają się zabiegom relaksującym bądź innym oferowanym rozrywkom.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I’m excited to uncover this page. I need to to thank you for ones time for this particularly fantastic read!! I definitely really liked every part of it and i also have you...

59 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Na pewno warto wyposażać się w różnego rodzaju narzędzia, które pomogą usprawnić naszą pracę :) Ja na przykład korzystam z ticketing system od...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Sklep muzyczny

Cześć, znalazłem fajny sklep muzyczny Tryton Music , można w nim przez internet zamawiać potrzebne nam rzeczy różne sprzęty oraz inne. Szeroki asortyment sklepu można...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Musisz pamiętać o wielu rzeczach. Wszystko zależy od profilu Twojej działalności. Jeśli chcesz działać w branży IT to kup sprzęt, jeśli e-commerce to zainwestuj w...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

59 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

59 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Congrats on having such well managed site! It has good looks and contains informative content as well.We are an online platform where students check & write reviews for...

59 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Damskie torebki

Ja torebki kupuję w sieciówkach. Nie widzę nic ciekawego w tym, żeby mieć bardzo drogie. Oczywiście jest to świetna sprawa, mam dwie droższe, ale raczej staram się, by...

19 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018