Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

Arkadiusz Lew-Kiedrowski (pierwszy od prawej), wiceprezes zarządu Sygnity SA oraz Robert Tomaszewski, dyrektor generalny pionu SMB Sygnity SA w trakcie konferencji poświęconej wprowadzeniu systemu partnerskiego firmy.
Wtorek
07.02.2012
Wiele firm liczy na współpracę z przedsiębiorcami, którzy wprowadzą do sprzedaży ich produkt. Tak jest w przypadku informatycznej Sygnity szukającej partnerów.
 

Sygnity jest dostawcą rozwiązań informatycznych na polskim rynku. Spółka notowana na giełdzie pozyskiwała do tej pory dużych klientów, którym sprzedawała oprogramowanie pomagające w zarządzaniu firmą. Sygnity dostrzegając potencjał mniejszych podmiotów, również dla nich przygotowała swoją ofertę i właśnie nowy produkt ma być sprzedawany za pośrednictwem partnerów.

- Sektor MŚP jest jednym z szybciej rozwijających się obszarów polskiej gospodarki. Każdy przedsiębiorca działający na rynku – niezależnie czy prowadzi małą firmę budowlaną, zakład fryzjerski, czy sklep osiedlowy, potrzebuje usług IT wspierających zarządzanie kadrami, płacami, magazynem, logistyką i wykonywanie rozliczeń księgowych – wymienia Arkadiusz Lew-Kiedrowski, wiceprezes zarządu Sygnity SA.

Profil partnerów, których spółka chce pozyskać to właściciel sklepu komputerowego z oprogramowaniem. Sieć dystrybucji liczy na razie 20 punktów. Partnerzy powinni znaleźć w swoim lokalu miejsce na wstawienie kornera z produktami Quatra stworzonymi przez Sygnity. Prowizje od sprzedaży uzależnione będą od sprzedaży, na terenie całego kraju obowiązują te same stawki wynagrodzenia.

- Docelowa liczba resellerów musi uwzględniać wielkość wybranego regionu i stopień jego nasycenia. Nie widzimy konieczności wprowadzania wyłączności terytorialnej - poszukujemy partnerów zarówno w Warszawie jak i Sanoku. Przedsiębiorcy najlepiej znają możliwości lokalnego rynku. Planujemy wspierać ich działalność, m.in. pokrywając w części lub całości koszty realizacji najciekawszych inicjatyw reklamowych. Przystąpienie do programu partnerskiego z produktami Quatra nie wymaga ponoszenia dodatkowych inwestycji. Dystrybutor może liczyć na wsparcie przedstawicieli firmy oraz szkolenia. Dodam jednocześnie, że będziemy dokładnie przyglądać się pracy partnera, analizując stopień jego zaangażowania i weryfikując wyniki sprzedaży – wyjaśnia Maciej Kamieński, dyrektor sprzedaży pionu SMB Sygnity SA.

(dw)


/5/
ZOBACZ WIĘCEJ

POPULARNE NA FORUM

Telekomunikacja Polska szuka partnera

To może być ciekawa opcja. ___________________________ http://pracelicencjackiepsychologia.edu.pl/

2 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Play rośnie w oczach

Do tego sami mają naprawdę dobre oferty. Księgowa Kraków

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Play rośnie w oczach

Play całkiem dobrze sobie radzi z konkurencją :) [url=http://rozliczamfirme.pl/doradca-podatkowy-krakow/][color=#333333]księgowa Kraków[/color][/url]

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

That's a good style, friend! Try yourself as a creative writer.You can definitely earn something! color switch

10 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2018
Play ma plan

Superb website and I wanted to post a note to let you understand, "Great job"! I am glad I found this site. Your blog site has introduced me the majority of the strategies...

4 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

Proponuje skontaktować się z takimi firmami jak krismilton lub play4mix lub innymi. Rzecznik prasowy Play`a raczej nic nie pomoże w tej kwestii. Read manga online for free...

10 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2018