Agapit

Agapit
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

Firma Agapit proponuje swoim klientom kompleksową technologię utrzymania czystości. Maszyny do sprzątania w połączeniu z przemysłowymi środkami myjącymi oraz naszą wiedzą stanowią spójny pomysł na utrzymanie czystości i higieny. Dysponujemy profesjonalnym wyposażeniem dla firm sprzątających wyłącznie uznanych europejskich marek. Zestawienie oferowanych przez nas urządzeń i środków czystości stanowi kompletny i unikalny koncept na utrzymanie czystości.

Partner systemu Agapit będzie prowadził placówkę, oferując sprzedaż asortymentu oraz technologii utrzymania czystość w uzgodnionej z Agapit lokalizacji z wyłącznością terytorialną gdzie nie powstanie żadna inna placówka w ramach tego systemu. Ideą systemu partnerskiego Agapit jest utworzenie obszarów wyłączności terytorialnej w obrębie dawnych województw.

Partner pozostaje pod względem gospodarczym, organizacyjnym i prawnym niezależnym podmiotem gospodarczym, a stosunek Partnerstwa skupiać się będzie na czynnościach
związanych z oferowaniem i sprzedażą produktów i usług.
Istotą stosunku Partnerstwa jest to, że Partner działa w imieniu i na rzecz Agapit w oparciu o system magazynowy Agapit-Comarch CDN-XL, wykorzystując potencjał magazynu Agapit.

Jednostki własne

5

Jednostki partnerskie

3

Zdjęcie punktu systemu
Sklep Agapit
Informacje dla partnera
Wsparcie dla partnera
  • Materiały promocyjne (katalogi, ulotki, gazetki, próbki);
  • Działania Reklamowe ( reklama w gazetach branżowych);
  • Gotowe Know-how.
Przewidywana suma inwestycji
  • Opłata licencyjna - 10 tys. zł.;
  • Mały sprzęt pokazowy - 30 tys. zł.;
  • Wyposażenie placówki partnera - min. 30 tys. zł.
Podstawowe wymagania sieci
  • Sala sprzedażowa z wydzieloną strefą biurową - min. 50 m2;
  • Magazyn - 100-150 m2;
  • Auto dla przedstawiciela i serwisanta.
Informacje o organizatorze systemu
Agapit Sp. z o.o. Sp.k.
ul. M.Z.Malewskiej 26, 10-302 Olsztyn
602 338 770
(89) 526 53 85
info@agapit.pl
www.agapit.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Piotr Dyjak

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do organizatora systemu.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.