Hagea

Hagea
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

Przystąpienie do grupy Hagea Franchising Group pozwala na współpracę z wyłącznym dystrybutorem renomowanych marek z grupy premium i economy z Francji, Hiszpanii i Turcji, działającym z sukcesami na polskim rynku od ponad 10-ciu lat. M in. marki Fermob, Siesta, Papatya, Resol, New Garden, Muno. Sprzedaż w punkcie partnerskim nie ogranicza się tylko do relacji z klientem detalicznym ale daje także możliwość sprzedaży na rynku partnera również dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych: restauracje, kawiarnie, hotele oraz obiekty użyteczności publicznej.

Jednostki własne

1 - wzorcowy

Jednostki partnerskie

w trakcie tworzenia

Zdjęcie punktu systemu
Sklep
Informacje dla partnera
Wsparcie dla partnera

Pomoc w doborze lokalizacji, wyposażeniu i urządzeniu lokalu. Architekt, projektant wnętrz i merchandising po stronie partnera.

Reklama w najważniejszych pismach z branży, meblowej wnętrzarskiej i horeca oraz portalach internetowych. Bezpłatne szkolenie pracowników, dostawa materiałów promocyjnych i marketingowych.

Finansowanie 50 proc. ekspozycji w lokalu. Dostęp do produktów i modeli niedostępnych w sklepach konkurencji. Ochrona cen w internecie.

Przewidywana suma inwestycji

Do 50 tys. zł netto z czego 50 proc. ekspozycji finansuje partner.

Podstawowe wymagania sieci

Lokal w centrum miasta (także, mniejsze powyżej 50 tys. mieszk.) o powierzchni powyżej 60 m2, otwartość na nowe wyzwanie i  zaangażowanie.

Informacje o organizatorze systemu
Nova Euro Dsitribution Sp. z o.o.
ul. Azotowa 15B, 41-503 Chorzów
501 317 007 +32 202 57 51 wew. 31
grzegorz@hagea.pl
www.hagea.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Grzegorz Binkiewicz – prezes zarządu

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do organizatora systemu.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.