Carspot.pl

Carspot.pl
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

Carspot.pl to sieć wypożyczalni samochodów, która łączy klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz lokalne wypożyczalnie z całej Polski. W ciągu niespełna dwóch lat działalności pozyskaliśmy partnerów z 17 największych miast Polski, stale się rozwijając.

Swoim partnerom firma Carspot.pl zapewnia:

 • Wzrost liczby wynajmów

Silna i rozpoznawalna marka o spójnych działaniach prokonsumenckich pozwoli dotrzeć partnerom do szerszego grona klientów, zwiększyć zasięg i dochody.

 • Wspólne działania reklamowo-wizerunkowe

Stale współpracujemy z najbardziej profesjonalnymi i kreatywnymi specjalistami rynku reklamy i kreowania wizerunku. Nieszablonowe formy reklamy, kampanie promocyjne, działania w Internecie i mediach społecznościowych – to tylko niektóre działania, które wspierają wizerunek marki CarSpot.pl i budują jej zasięg, przekładając się na zaufanie klientów.

 • Rezerwację online

Prosty i przejrzysty moduł internetowy pozwoli klientowi dokonać pełnej rezerwacji w kilku łatwych krokach.

 • Nowoczesną aplikację do obsługi zamówień 

Aplikacja mobilna ułatwi codzienną pracę i skróci czas niezbędny na przyjęcie i obsłużenie zamówienia.

 • Moduł zarządzania komunikacją z klientem

Autorski system pozwoli partnerom przypisywać rabaty najlepszym klientom, stworzyć czarną listę tych, których należy unikać, a także wymieniać się informacjami z innymi Partnerami.

 • Współpracę z Partnerami Branżowymi CarSpot.pl

Działamy wspólnie z warsztatami, ubezpieczalniami, myjniami i innymi placówkami wspierającymi dążenie do zapewnienia Klientom najlepszych warunków i jakości. Partnerzy CarSpot.pl otrzymują w takich miejscach preferencyjne warunki, przygotowane specjalnie dla naszej marki!

 • Rozwój i skok do przodu 

Pozwól swojemu biznesowi rozkwitnąć w ramach jednej z pierwszych w Polsce sieci partnerskich wynajmu pojazdów!

Jednostki własne

1 (Poznań)

Jednostki partnerskie

30 (Wrocław, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Głogów, Słubice, Kalisz, Łódź, Poznań, Kraków, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz,  Katowice, Ruda Śląska, Nowy Targ, Lublin).

Zdjęcie punktu systemu
biuro Carspot.pl
Informacje dla partnera
Wsparcie dla partnera

Korzyści ze współpracy:

 • rozpoznawalna marka:

partner otrzymuje szanse na działanie pod renomowaną marką o stabilnej pozycji w swojej branży;

 • pewny biznes:

Partner otrzymuje od nas pomoc w doborze liczby pojazdów jakie powinny znaleźć się w wypożyczalni. Wspólnie tworzymy biznes szyty na miarę;

 • wsparcie merytoryczne:

Zapewniamy wdrożenie oraz szkolenie z obsługi autorskiego systemu CRM. Dodatkowo w każdej chwili zapewniamy wsparcie merytoryczne na wszystkich płaszczyznach działalności;

 • kontakty do partnerów biznesowych:

Stając się członkiem sieci carspot.pl zapewniamy dostęp do bazy kontaktów sprawdzonych i zaufanych partnerów biznesowych, którzy zapewniają naszym partnerom kompleksową obsługę dotyczącą serwisu, myjni czy wulkanizacji. 

Przewidywana suma inwestycji

Przewidywana kwota inwestycji do ustalenia z Carspot.pl

Podstawowe wymagania sieci
 • Podstawowa wiedza o branży samochodowej.

Informacje o organizatorze systemu
LCR Sp. z o.o.
28 czerwca 1956 r. 175/4, 61-515 Poznań
730 944 555
biuro@carspot.pl
www.carspot.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Krzysztof Lisowicz

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do organizatora systemu.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.