KredytOK

Kredyt OK
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

Capital Service S.A. jest obecny na rynku finansowym od 1999 roku, a swój dynamiczny rozwój zawdzięcza sprawdzonej, skutecznej i przede wszystkim przejrzystej formule działania opartej o sieć placówek własnych i osobisty kontakt doradcy z klientem.

Obecnie firma posiada już ponad 100 oddziałów własnych pod marką KredytOK. Jest obecna na Giełdzie Papierów Wartościowych, należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związku Pracodawców i Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Oferuje konkurencyjne produkty finansowe i nowoczesny model współpracy franczyzowej.

Produktem wybieranym przez Klientów najczęściej jest krótkoterminowa pożyczka gotówkowa, potocznie zwana chwilówką, którą na rynku finansowym spośród innych ofert wyróżniają proste i czytelne zasady oraz szybkość udzielenia.

Zakres oferowanych przez spółkę produktów jest systematycznie poszerzany, dlatego możliwości wyboru odpowiedniego rozwiązania dla Klienta jest wiele.

Pracownicy Capital Service S.A. to wysoce wykwalifikowani doradcy finansowi, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem służą każdemu Klientowi oraz pomagają w rozwiązywaniu chwilowych problemów finansowych.

Spółka prowadzi działalność pod nazwą Capital Service S.A., jednak
w świadomości Klientów funkcjonuje jako KredytOK, bo właśnie pod tą marką tworzona jest sieć  oddziałów, w których są obsługiwani.

Postanowiliśmy rozwinąć system partnerski, ponieważ stawiamy na dynamiczną rozbudowę działalności firmy. Otwieramy nowe oddziały własne, partnerskie i franczyzowe. Chcemy na bieżąco aktualizować sytuację na rynku finansowym, powiększać liczbę miast, w których nasi Partnerzy będą mogli otworzyć placówkę pod marką KredytOK.

Jednostki własne

105

Zdjęcie punktu systemu
Placówka KredytOK w Tychach
Informacje dla partnera
Wsparcie dla partnera

Kluczowe korzyści wynikające z przystąpienia do systemu partnerskiego KredytOK:

  • uzyskanie bogatej wiedzy Capital Service S.A. bazującej na doświadczeniach wyniesionych z otwarcia i zarządzania siecią ponad 100 oddziałów własnych przynoszących spółce wysoką rentowność;
  • wsparcie partnera – codzienna operacyjna praca Regionalnego Kierownika Sprzedaży;
  • stabilność współpracy – oferta i rozwiązania produktowe dostępne na takich samych zasadach jak w placówkach własnych;
  • udział Partnera w działaniach marketingowych prowadzonych przez Capital Service S.A. na skalę ogólnopolską;
  • samodzielne podejmowanie decyzji kredytowych przy wsparciu systemu oceny pożyczkobiorcy;
  • sprawdzony model windykacji.
Przewidywana suma inwestycji

Minimalna kwota inwestycji: 5 000 zł (promocyjne warunki współpracy dla 10 pierwszych Partnerów, którzy podpiszą umowę o współpracy).

Podstawowe wymagania sieci
  • Najem lub posiadanie lokalu;
  • wysoka orientacja na cel;
  • pozytywny stosunek do świata i ludzi;
  • niekaralność.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży produktów finansowych.

Informacje o organizatorze systemu
Capital Service SA
ul. Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
507 892 261
wspolpraca@capitalservice.pl
www.capitalservice.pl/system-partnerski/
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michał Sawiełajc- Koordynator ds. Franczyzy

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do organizatora systemu.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.