Sport Analytik

Sport Analitik
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

SportAnalytik to program badania predyspozycji  sportowych dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Wykorzystując formę testów fizycznych, identyfikujemy umiejętności sportowe dzieci i polecamy właściwą dla ich rozwoju i zdolności dyscypliny sportu.

Podczas Dnia Sportu wykorzystujemy 8 podstawowych dyscyplin sportowych, aby odkryć mocne strony dziecka, m.in. szybkość, zwinność i wytrwałość.

Przeprowadzamy indywidualną ocenę uzyskanych  rezultatów, które następnie porównujemy z wymaganiami dotyczącymi konkretnych sportów. W rezultacie rozpoznajemy talenty sportowe każdego dziecka i sugerujemy najodpowiedniejszą dyscyplinę, w której winno się ono rozwijać (służąc pomocą w znalezieniu drużyn sportowych, klubów sportowych i innych tego typu miejsc, w których można rozwijać talenty sportowe znajdujących się w pobliżu miejsca zamieszkania zbadanego dziecka).

Metoda opracowana przez czeski zespół Sport Analytik bazuje na doświadczeniach kanadyjskiego programu stworzonego na potrzeby Igrzysk Olimpijskich w Vancouver.

Program z powodzeniem realizowany jest w Czechach, Słowacji, Węgrzech oraz w Polsce.

Jednostki własne

1 (Polska)

4 (Świat)

Jednostki partnerskie

2 (Polska)

Zdjęcie punktu systemu
zajęcia Sport Analitik
Informacje dla partnera
Wsparcie dla partnera
  • Szkolenie wstępne;
  • pomoc przy organizacji pierwszego Dnia Sportu;
  • sprzęt sportowy niezbędny do organizowania Dnia Sportu;
  • materiały marketingowe;
  • wsparcie działań marketingowych- dostęp do kanałów komunikacyjnych, social mediów, dziennikarzy;
  • wsparcie sprzedaży.
Przewidywana suma inwestycji

Od 5 tys. do 20 tys. zł w zależności od wielkości miasta.

Podstawowe wymagania sieci

Sport Analytik to program skierowany do pasjonatów sportu, świadomych rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci rozwijały się poprawnie i żyły w sportowym duchu.

Nasz program idealnie wpasowuje się także w strategię rozwoju klubów sportowych, które chcą dokonac profesjonalnego procesu rekrutacji. Sport Analytik to także program dla młodych ludzi, którzy pragną postawić pierwsze kroki współtworząc dochodowy biznes.

Informacje o organizatorze systemu
Sport Analytik Poland
ul. Piotrkowska 12 lok. 805, 25-510 Kielce
+48 669 430 643
magatowski@mozeszwiecej.org.pl
www.sportanalytik.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Agatowski

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do organizatora systemu.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.