Lody z Lodziarni

Lody z Lodziarni
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

Jesteśmy tradycyjną lodziarnią w nowoczesnym wydaniu. Łączymy tradycyjne receptury przekazane przez rodziców z nowoczesnymi liniami lodów jak certyfikowane bio, vega gdzie sorbety posiadają 50% owoców, a pełno tłuste mleko i śmietankę (jak w linii klasycznej) jest zastępowane napojem sojowym. Niektóre smaki słodzimy stewią w zastępstwie cukru z buraków cukrowych. Linia premium to lody z selekcjonowanych składników jak pistacja zbierana tylko w regionie Bronte we Włoszech, czekolada z orginów– kakaowce zbierane tylko w regionie np. Peru, Ugandy czy Madagaskaru, lub owoce jak mango czy markują importowane z Brazylii.

W zależności od rodzaju lokalu możemy zaproponować współprace sezonową 6-8 miesięcy, całoroczną lub połączenie dwóch franczyz letniej i zimowej.

Jednostki własne

2

Jednostki partnerskie

Partnerskie: 12

Zdjęcie punktu systemu
dziecko na ladzie w punkcie Lody z Lodziarni
Informacje dla partnera
Wsparcie dla partnera

Oferujemy kompleksową obsługę. Począwszy od pomocy przy kalkulacji opłacalności, po szkolenia i stałą pomoc oraz opiekę i wsparcie naszego konsultanta.

Przewidywana suma inwestycji
  • Minimalna kwota inwestycji 39 tys. zł brutto;
  • Opłata wstępna w wysokości 2,5 tys. zł  netto;
  • Brak opłat franczyzowych!
Podstawowe wymagania sieci
  • Lokal przy ulicy handlowej o dużej przepustowości ruchu pieszych, w galerii handlowej lub wyspa w galerii handlowej;
  • minimalna powierzchnia 15m2;
  • szerokość okna wystawowego min 220cm.
Informacje o organizatorze systemu
ZAG Tomasz Jenner
ul. Czysta 16, 31-121 Kraków
606111439
biuro@lodziarnia.com
www.lodziarnia.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Jenner

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do organizatora systemu.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.