Superga

Superga
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

Luxury Fashion Sp. z o.o. jest reprezentantem ekskluzywnych marek włoskich z sektora luxury i premium w Polsce. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w branży, a wypracowane przez lata relacje z partnerami lokalnymi i znajomość sektora mody włoskiej pozwalają nam stworzyć optymalny model współpracy.

Luxury Fashion proponuje zainteresowanym współpracę w formie salonów multibrandowych oraz monobrandowych. W naszym portfolio znajdują się takie marki jak : Versace Jeans, Versace Collection, Cavalli Class, Just Cavalli, Ermanno Ermanno Scervino, Beatrice B, Bikkembergs, Superga, 883 Police, Yes Zee.

Zdjęcie punktu systemu
witryna sklepu Superga
Informacje dla partnera
Wsparcie dla partnera
  • Ocena opłacalności inwestycji,
  • profesjonalne wsparcie podczas zamówień,
  • szkolenia sprzedażowe,
  • analiza i ocena sprzedaży,
  • brak opłat licencyjnych,
  • korzystne warunki handlowe.
Informacje o organizatorze systemu
Luxury Fashion Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa
+48 604 449 354
+48 22 310 98 11
eugenio.mosca@luxuryfashion.com.pl
www.luxury-fashion.com.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Milena Korytkowska

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do organizatora systemu.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.