MS Polska

Orange
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

MS Polska jest dystrybutorem produktów i usług telekomunikacyjnych Orange Polska.

Od momentu powstania w 2006 roku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem sieci Orange. Dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanych obowiązków dla tak uznanego partnera, mogliśmy poszerzyć nasz zespół o specjalistów, dla których praca dla Orange jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, ale także na realizację zawodowych ambicji i odnalezienie nowych wyzwań w swojej branży.

Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wszystkich dostępnych w Orange usług. Między innymi oferujemy Internet światłowodowy dla firm FTTH.

Doskonała znajomość produktów oraz wnikliwa analiza indywidualnych potrzeb Klienta to podstawa do stworzenia najlepszej oferty na usługi telekomunikacyjne dla firm.

Równocześnie prowadzimy sprzedaż osobistą usług bazujących na transmisji światłowodowej (internet, telewizja) dla Klientów Indywidualnych.

Naszą najmocniejszą stroną jest doświadczona, bardzo dobrze wyszkolona grupa Account Managerów i Doradców Klientów Indywidualnych, którzy w najlepszy możliwy sposób starają się zaspokoić potrzeby naszych Klientów.

Cyklicznie zdobywamy nagrody i wyróżnienia świadczące o wysokim poziomie satysfakcji Klientów z kontaktów z nami. Sieć naszych Partnerów, wspierana przez regionalne centra operacyjne, działa obecnie na terenie trzech województw: mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego.  Naszą ambicją jest rozwój do skali ogólnopolskiej, głównie poprzez rozwój sieci subagencyjnej.

Współpraca z tak dynamiczną, innowacyjną i zorientowaną na Klienta firmą jaką jest Orange, wymaga od nas dostosowania się do jej wartości i standardów. Dlatego wszyscy nasi współpracownicy rekrutowani są spośród najlepszych przedstawicieli swojej profesji, a dodatkowo przechodzą wszystkie niezbędne szkolenia.

Chciałbyś dołączyć do grona Partnerów naszej firmy? Zapraszamy do współpracy!

Jednostki własne

2

Jednostki partnerskie

45

Zdjęcie punktu systemu
budynek Orange
Informacje dla partnera
Wsparcie dla partnera
  • Atrakcyjny system prowizyjny.
  • Elastyczny czas pracy.
  • System bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń.
  • Wsparcie przez cały okres współpracy.
  • Pracę w dynamicznym zespole.
  • Opiekę merytoryczną ze strony doświadczonych menadżerów.
Przewidywana suma inwestycji

Narzędzia pracy (sprzęt informatyczny oparty o środowisko Windows).

Podstawowe wymagania sieci
  • Doświadczenie w dziale sprzedaży na stanowisku handlowym.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji.
  • Skuteczność w działaniu.
Informacje o organizatorze systemu
MS Polska Sp. z o.o.
ul. Lektykarska 11, 01-687 Warszawa
(22) 290 68 66
(22) 290 68 66
partner@orange.pl
www.mspolska.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Piotr Kostrzewa

 

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do organizatora systemu.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.