Bank BPH

Logo Bank BPH
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

Bank BPH, należący do jednej z największych korporacji światowych – General Electric, to nowoczesna organizacja, odpowiadająca potrzebom rynku, stabilna, wiarygodna i z dobrymi perspektywami rozwoju. Dzięki szerokiej ofercie usług finansowych i dużej bazie klientów, Bank BPH znajduje się wśród wiodących banków w Polsce.

Chcąc dotrzeć do jeszcze większego grona klientów, bank rozwija sieć placówek partnerskich oznakowanych logo Partner Bank BPH.

System partnerski Banku BPH zapewnia najwyższy poziom obsługi, szeroką, konkurencyjną ofertę, dobrą pozycję rynkową i wiarygodność. Jest to propozycja współpracy dla osób prowadzących działalność gospodarczą i posiadających doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych.

Partnerom Banku BPH zapewniamy: jednolity standard wizualizacji, cykliczne wsparcie reklamowe, atrakcyjne warunki wynagrodzenia i szeroką gamę produktów finansowo- ubezpieczeniowych t.j. kredyty: hipoteczne, gotówkowe i konsolidacyjne, MSP, kredyty gotówkowe na zakup samochodu, karty kredytowe, konta ROR, depozyty.

Poza tym gwarantujemy bezpłatne szkolenia zapewniające niezbędną wiedzę do sprzedaży produktów oraz szkolenia z technik sprzedaży. Partnerzy Banku BPH mogą korzystać z pomocy profesjonalnych specjalistów helpdesku.

Jednostki własne

66

Jednostki partnerskie

287

Zdjęcie punktu systemu
Zdjęcie punktu systemu Bank BPH
Informacje dla partnera
Przewidywana suma inwestycji

Przystosowanie placówki partnerskiej (2 stanowiska pracy, ok. 50 m2) to koszt ok. 30 tys. zł. Bank nie pobiera opłaty za przystąpienie do sieci partnerskiej, opłata za korzystanie z know-how banku w wysokości 400 zł netto.

Podstawowe wymagania sieci

Do współpracy zapraszamy osoby:

  • przedsiębiorcze
  • prowadzące działalność gospodarczą
  • posiadające doświadczenie w prowadzeniu biznesu oraz sprzedaży produktów finansowych
  • dysponujące lokalem (własnym lub wynajmowanym)
  • posiadające umiejętności kierownicze
  • posiadające odpowiednie środki potrzebne do uruchomienia placówki partnerskiej

Lokal przeznaczony na placówkę partnerską Banku BPH powinien spełnić następujące kryteria:

  • metraż lokalu min. 50 m2
  • duża witryna
  • wejście bezpośrednio z ulicy
  • miejsce o dużym przepływie ludzi

Link do ankiety kontaktowej dla kandydatów na Partnera. Osoby zainteresowane przystąpieniem do sieci prosimy o jej wypełnienie.

Informacje o organizatorze systemu
Bank BPH SA
ul. płk Jana Pałubickiego 2, 80-175 Gdańsk
+48 608 076 197
system.partnerski@ge.com
www.bph.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Barbara Adamska

Firma jest partnerem Polskiej Organizacji Franczyzodawców
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do organizatora systemu.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.