Autobooking.com / Łączymy klientów, poszukujących usług motoryzacyjnych z usługodawcami, którzy profesjonalnie te usługi wykonają.
Autobooking.com — to międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się platforma usług motoryzacyjnych.
 

Wspieramy właścicieli aut we wszystkich kwestiach związanych z samochodem

Zostań masterfranczyzobiorcą Autobooking w Polsce! 


Autobooking.com – to platforma internetowa, wspierana przez aplikację mobilną, która pozwala właścicielom aut umawiać wizyty w serwisach samochodowych oraz wybierać innych usługodawców motoryzacyjnych na podstawie cen, odległości, opinii innych klientów. Zapewnia też możliwość skorzystania z pomocy profesjonalnej infolinii. 

Autobooking jest rozwiązaniem znacznie szerszym niż wszystkie obecnie dostępne w Polsce. Oferuje narzędzia do kompleksowej pomocy we wszystkich kwestiach związanych z samochodem. Dzięki temu, że gromadzi dane dotyczące auta, przypomni, że powinieneś je ubezpieczyć, wymienić olej, że kończy się OC. Poza tym Autobooking ma zasięg międzynarodowy oraz wielojęzyczną obsługę. Dla właścicieli samochodów serwis jest bezpłatny.

Dla usługodawców Autobooking to nowoczesne narzędzie, które znacznie ułatwia pozyskanie nowych klientów oraz zarządzanie relacjami z obecnymi. Dzięki przemyślanym i innowacyjnym rozwiązaniom platforma daje nowe możliwości dla rozwoju biznesu i zwiększenia zysków.

Na platformie powinny znaleźć się dwie główne grupy klientów – usługodawców: 

 1. Pierwsza to mniejsze firmy  warsztaty samochodowe, wszelkie serwisy, np. opon, klimatyzacji, myjnie samochodowe, a także samodzielni specjaliści, których klientem docelowym są właściciele samochodów.
 2. Druga grupa klientów to korporacje, liczące setki placówek partnerskich, działające na rynku usług dla kierowców: sieci serwisów, producenci olejów, ubezpieczyciele.

Potrzeby rynku, poparte nieustannie rozwijającym się, przemyślanym systemem informatycznym, wpłynęły na dynamiczny rozwój Autobooking. Tylko w ciągu ostatniego roku, z platformy skorzystało ponad 250 tysięcy właścicieli samochodów.​ 

Firma przygotowała się już do startu na polskim rynku. Platforma Autobooking.com jest dostępna w języku polskim, są na niej zarejestrowani pierwsi usługodawcy, działa również infolinia. Teraz Autobooking szuka masterfranczyziobiorcy, który rozwinie działalność na terenie calego kraju. 

Wsparcie dla franczyzobiorcy

 • Szkolenie wstępne dla franczyzobiorcy i jego pracowników.
 • Wsparcie podczas wdrażania systemu Autobooking w kraju.
 • Doradztwo biznesowe w takich codziennych zadaniach operacyjnych jak planowanie biznesu, sprzedaż usług, rozwój rynku, udzielanie wsparcia klientom.
 • Stała pomoc techniczna. Porady i praktyczna pomoc od naszego działu IT.
 • Materiały reklamowe i sprzedażowe łatwe do adaptacji w każdym kraju.
 • Aktualizacje systemu i rozwój platformy w odpowiedzi na potrzeby rynku.

Inwestycja

 • Opłata licencyjna: EUR 15 000. Pokrywa koszt 5-dniowego szkolenia wstępnego oraz dostosowania platformy do kraju.
 • Inwestycja: EUR 250 000. Marketing –  60%; sprzedaż – 20%; obsługa klienta – 10%; reszta – 10%.
 • Osiągnięcie progu rentowności (BEP): 12-18 miesięcy.

Profil franczyzobiorcy

 • Otwartość na innowacje i projekty IT.
 • Przedsiębiorca z branży IT lub motoryzacyjnej. Może być zarówno osobą indywidualną, jak i firmą, chcąca poszerzyć swoje portfolio biznesowe.
 • Środki własne lub zewnętrzne, przeznaczone na założenie i prowadzenie biznesu. 
 • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie atutem, ale nie jest wymagane.
 • Dobra znajomość języka angielskiego.

Kontakt

Liliya Sidelnyk
+48 570 375 447, +48 (22) 560 80 36
lsidelnyk@franchising.pl

Autobooking 24/7 GmbH. 
Martin-Buber-Streasse 12, 14163 Berlin, Germany.
Autobooking.com

Poprowadź platformę motoryzacyjną, wspieraną przez międzynarodowy zespół Autobooking!


Victor Dolzhansky – menedżer ds. rozwoju międzynarodowego Autobooking / "Firma już się przygotowała do startu biznesu na polskim rynku: platforma Autobooking.com jest dostępna w języku polskim, są na niej zarejestrowani pierwsi usługodawcy, działa również infolinia".
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Autobooking.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank