Super biznes!!! Błyskawiczny zwrot inwestycji!
 

Sieć Lodziarni Mangatto to najnowszy i najkorzystniejszy koncept gastronomiczny. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży prawdziwych, włoskich lodów o niepowtarzalnym smaku. Sekretem doskonałego smaku jest sposób przygotowywania lodów metodą napowietrzania za pomocą wyspecjalizowanej maszyny dostępnej wyłącznie w naszej sieci. Ponadto oferowane lody Mangatto produkowane są z naturalnego mleka, co wyróżnia produkt na rynku i świadczy o jego wysokiej jakości.

Biuro podróży My Travel

W ofercie lodziarni oprócz tradycyjnych, włoskich lodów znajdują się również: pyszne desery lodowe, świeżo wyciskane soki, koktajle mleczno-owocowe, rurki z bitą śmietaną oraz chrupiące gofry z dodatkami.

Wysoka wydajność produktu, duża marża oraz imponujące zyski to główne atuty konceptu Mangatto. Dla naszych franczyzobiorców stworzyliśmy przejrzyste warunki współpracy, które ukierunkowane są na otworzenie i prowadzenie lodziarni stosunkowo niskim kosztem, przy zachowaniu najwyższych standardów.

Sieć lodziarni Mangatto może być rozwijana jako:

  • Wyspa w Galerii Handlowej – koszt inwestycji zaczyna się od 21 tys. zł przy powierzchni ok. 8 m²,
  • Okienko podawcze – koszt inwestycji wynosi od 23 tys. zł,
  • Lokal stacjonarny – koszt inwestycji od 31 tys. zł przy powierzchni min. 40 m²,
  • Mobilna przyczepa gastronomiczna – koszt inwestycji wraz z wyposażeniem zaczyna się od 45 tys. zł.

Stworzona oferta jest bardzo elastyczna. Zapraszamy do współpracy osoby przedsiębiorcze, pozytywnie nastawione do biznesu oraz zaangażowane we własne działanie.

Oferujemy pomysł na korzystny biznes, sprawdzone receptury oraz opiekę profesjonalnej kadry managerskiej i bezpłatne szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnej lodziarni. Co najważniejsze, nie wymagamy doświadczenia w pracy w gastronomii.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

PPHU WOJTEX – SIEDZIBA FIRMY

Adres: Złotniki 11
Kod pocztowy: 99-205
Miasto: Dalików

Telefon: 792433601 Wojciech Goduński
Email: biuro@wojtex.net

Zgłoszenie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, zapraszamy do wypełnienia i wysłania ankiety.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Mangatto.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank