Agent na Warmii, agent na Mazurach

Utrzymanie się w branży wymaga dziś świadczenia wysokiej jakości usług. No i liczy się też oczywiście znana marka.
Andrzej Jakliński, dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu PÓŁNOC Nieruchomości .
Poniedziałek
28.03.2016
Biura Północ Nieruchomości pojawiły się w marcu w Elblągu i Olsztynie.
 

Elbląg i Olsztyn – w tych miastach w marcu otwarto nowe biura sieci Północ Nieruchomości. Właścicielem placówki olsztyńskiej jest Elżbieta Tarantowicz, która w swojej firmie planuje docelowo zatrudnić pięciu agentów.
Miasto szybko się rozwija. Bardzo duży rynek deweloperski zwiększy w najbliższym czasie ofertę rynku wtórnego. Klika uczelni w Olsztynie powoduje, że rynek wynajmu mieszkań jest dość stabilny – mówi franczyzobiorczyni.

Dzień po otwarciu lokalu w Olsztynie sieć Północ powiększyła się o biuro w Elblągu. Punkt należy do Katarzyny i Marka Manuszewskich.
Chcemy aktywnie pracować nie tylko na rynku wtórnym, ale również na pierwotnym. W Elblągu pojawiło się wielu deweloperów oferujących własne M – zapowiada Katarzyna Manuszewska.

Łącznie w sieci Północ Nieruchomości działa blisko 50 franczyzowych biur. Ostatnie otwarcie wzmocniły rozpoznawalności marki na północy kraju. Biura pod szyldem Północ Nieruchomości powstają w miastach powyżej 15 tys. mieszkańców. Lokal na działalność musi mieć co najmniej 40 m2, a koszt jego dostosowania do standardów sieci sięga ok. 15 tys. zł. Franczyzodawca pobiera opłatę wstępną oraz miesięczne opłaty licencyjne, jednak nie podaje ich do publicznej wiadomości.

Na polskim rynku działa ponad 20 sieci świadczących usługi pośrednictwa na rynku nieruchomości. Do rozwoju branży w ostatnich latach przyczynił się m.in. fakt, iż zniesiony został obowiązek posiadania licencji uprawniającej do wykonywania zawodu agenta nieruchomości.
 Fakt, że nie trzeba już posiadać licencji, by działać na rynku, rozpoczął naturalną selekcję wśród pośredników. Utrzymanie się w branży wymaga dziś świadczenia wysokiej jakości usług. No i liczy się też oczywiście znana marka – mówi Andrzej Jakliński, dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu PÓŁNOC Nieruchomości .


POPULARNE NA FORUM

Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Słyszałem, że w nieruchomości zawsze warto inwestować. Czy może mi ktoś doradzić, czy zakup mieszkania na kredyt, a później wynajem się opłaca się ?

17 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2019
Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Biuro pośrednictwa nieruchomości + kredyty. Co dołożyć?

Moim zdaniem nie ma sensu, żebyś 10 różnych usług wpisywał. Nigdy w pełni nie dasz rady być doskonałym we wszystkich. Lepiej być ekspertem w 2-3 dziedzinach niż w 10...

10 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Młoda mama rozwija biznes

Chcieć, znaczy móc! Początki są zawsze trudne, ale jak się przeze nie przejdzie to później jest już z górki :)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

A co sie bardziej oplaca , kupic u developera mieszkanie , urzadzic pod klucz I sprzedac? Czy moze stare mieszkanie ,w starym budownictwie ? Czy lepiej wynajac , niz sprzedac? 

6 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

Na nieruchomościach można zarabiać w różnoraki sposób - wynajmowanie to zaledwie jedna z możliwości. Mi udało się wykręcić niezły biznes kupująć nieruchomości...

6 wypowiedzi
ostatnia 26.09.2017