Forum: Pośrednictwo kredytowe - z którą firmą podjąć współpracę? - finanse i bankowość 106

Marcin Jankowski 26.01.2017 *.router.agencjafaceit.pl

1

Z takich firm pośrednicywa kredytowego to kojarzę BRS. Mają dobre opinie, system wsparnia dla punktów współpracujących i własną aplikację mobilną. Paru znajomych z nimi współpracuje i chwalą to sobie.

Jola_1994 28.06.2017 *.public-gprs367126.centertel.pl

34

Hej,

odbiegając delikatnie od tematu - chcę zaciągnąć kredyt na budowę domu? Gdzie (w którym banku) najlepiej wziąć taki kredyt? Macie jakieś doświadczenia?

Adam38 25.10.2017 *.OSRODEK-JONKOWO-HAWE.net.hawetelekom.pl

1

Od siebie mogę także Probitas Finance polecić. Wszystko co pisze nati jest prawdą - i to o prowizjach bezproblemowo wypłacanych, i to, że pomagają wymegocjować lepsze warunki w bankach. Pełna profeska. W tej branży łatwo o mniej uczciwe zagrania, ale nie w Probitas Finance.

Jakub_wck 22.11.2017 *.194.28.32.7

1

Szukam do współpracy operatora kredytów pozabankowych wck_ostrow@o2.pl

Karina83 06.12.2017 *.79.184.78.235.ipv4.supernova.orange.pl

1

Ja z Probitas Finance współpracowałam w temacie konsolidacji kredytów. Samodzielnie temat był dla mnie nie do przebrnięcia. Tam dostałam fachową pomoc i ostatecznie kredyt, na bardzo atrakcyjnych warunkach. Polecam zdecydowanie.

Michał Onyszko 24.04.2018 *.212.7.215.200

6
Faktem jest że pośredników od kredytów to teraz jest więcej niż grzybów po deszczu...Ja szukałam pocztą pantoflową kogoś kompetentnego i ostatecznie trafiłam przez koleżankę siostry na Andrzeja Lewańskiego. Sprawdził się – tak krótko może napiszę. Dobrał finansowanie pode mnie, pod moje wymagania i przede wszystkim możliwości spłaty. Najlepiej chyba kontaktować się telefonicznie z nim (nr na komorkowy -502739445).

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.