Forum: Czy ktoś może współpracuje z AIGO? 1475

Dan 20.03.2007 *.edt59.internetdsl.tpnet.pl

10
Jestem zainteresowany otwarciem placówki partnerskiej AIGO. Miasto jest nie duże, a niedaleko jest PolBank. Ciekawy jestem czy jest to opłacalny interes, a najbardziej ciekawi mnie to po jakich minimalnych kosztach można otworzyć taką palcówkę? Pytam się ponieważ słyszałem ,że koszt otwarcia to średnio 90 tyś zł, taka kwota jest dal mnie niestety za duża.

stone 19.06.2007 *.dvf86.internetdsl.tpnet.pl

12
Witam,

Przyłączam się do apelu poprzednika.Proszę o info osoby, które mają rzeczową wiedzę w temacie placówki partnerskiej AIGO.

Pozdrawiam,

leon24 19.06.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
A to ciekawe na tym forum, bo brak jest komentarzy negatywnych co do współpracy. Może faktycznie oferta jest ciekawa ?

obiektywny komentator 20.06.2007 *.abkf160.neoplus.adsl.tpnet.pl

354
nie wiem jak teraz ale ja jakiś czas temu dowiadywałem się o ich ofertę i z ekonomicznego punktu widzenia nie była atrakcyjna, bynajmniej nie w mojej lokalizacji - za mało mieszkańców Wymogi inwestycyjne dośc znaczne. Prawdą jest, że AiG ma dość bogatą bazę klientów własnych na których może się opierać, jednak sama pożyczka dla nowych raczej bez rewelacji, typowa oferta jak wszędzie. Moim zdaniem identyczną ofertę ma Żagiel, a inwestycja dużo mniejsza a akceptowalnośc też większa.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.