Forum: Świat Bawełny, UPS, Trendy 1459

misiek002 19.05.2007 *.brq225.neoplus.adsl.tpnet.pl

13
Ktoś z was prowadzi sklepyu w którejś z tych sieci? przymierzam sie do współpracy z jedną z firm, macie jakeis spostrzeżenia sugestie? warto zainwestować w tego typu sklepy? Czy da sie zarobić pare groszzy na tych sklepach ?

Nypel7 29.05.2007 *.host-80-54-152-149.przasnysz.mm.pl

To ciężki temat... Ale ostatnio widać światełko w tunelu. Odezwij się na maila: NYPEL@o2.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.