Forum: Gastronomia w 25 tys. miejscowości 1459

dominikhay 01.07.2007 *.bjz81.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Mieszkam w 25 tyś miejscowości, myślę, co tu otworzyć, prowadzę już sklep odzieżowy, ale myślę o gastronomi, może telepizza, ktoś podpowie fachowo, w co zainwestować? Zapraszam do dyskusji.

Valentinopizza 16.07.2007 *.80.50.235.34

1
Witam.Prowadze pizzerie w miescie 21tys mieszkancow.Otwieralismy sie jako czwarta pizzeria w miescia.Na dzien dzisiejszy jest ich 12 a co roku osiagamy 20% wzrost sprzedazy.W ofercie:pizza,kuchnia turecka oraz kuchnia orientalna.Jesli ma pan jakies pytania lub potrzebuje pomocy prosze o kontakt Valentinopizza@interia.pl Pozdrawiam Maciek Walentyn

lukas 08.10.2007 *.dag225.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
wejdz na strone www.etna-distribution.pl, nowosc w Polsce na inwestycje w gastronomie, warto, szczegolnie jak posiadasz juz lokal.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.