Forum: Elmaxi 1475

hera 14.09.2004 *.bnk126.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co myślicie o ofercie tej firmy bo poważnie sie nad nią zastanawiam,kwota 15 tyś. nie tak wiele ale nie ma ani jednego biorcy tylko 11 w trakcie budowy???Może znajdzie sie ktos kto to właśnie buduje ????

Vicente 21.12.2004 *.dty11.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cześć. Czy zrobiłes juz jakis krok naprzód w związku z ofertą Franchisingowa firmy Elmaxi??
Czy mozesz coś napisac nt. rozwoju tej firmy..??
Pozdrawiam
Vinc

Dawid Cleaning Service 16.07.2005 *.Kal9-Kawd-r1.bater.net.pl

4
jestem rowniez zainteresowany ta oferta ma ktos jakies info napisałem do nich maila że chce z nimi nawiązac współprace i czekam na odpowiedź

Grzegorz 18.07.2007 *.87-205-38-43.adsl.inetia.pl

Proszę franchisoboircow wspólpracujących z Elmaxi bądz osoby które maja informacje dot. tej firmy o wypowiedzenie się o tym franchisodawcy. Jaki jest koszt inwestycji (co ta opłata zawiera),czy nie wystepują problemy w zaopatrzeniu punktu w pokrycia przez franchisodawce oraz na jaką pomoc może liczyc biorca licencji na starcie i w pózniejszym okresie prowadzenia punktu sprzedaży

polo 22.07.2007 *.afc220.internetdsl.tpnet.pl

Równierz jestem zainteresowany pytaniem w tym temacie prosze o informwcje

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.