Forum o artykule: Targi On-line z Drogeriami Natura 1459

Anna 04.12.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Fajnie, że coś takiego jest organizowane. Już sie nie mogę doczekać spotkania z English Ferst, na które głosowałam. Mam nadzieję, że przejdą tą rundę.

Angol 04.12.2002 *.pm214.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Aniu, pisze się Inglisz Ferst ;)

Halina 06.12.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Drogerie Natura są bardzo ciekawym przykładem jak franchising pomaga rozwinąć coś lepszego od sieci własnej. Ich największa niemiecka konkurencja ma mniej ciepłą estetykę wnętrz i logo. Do tego DN mają ciekawszy asortyment - pełen wybór polskich kosmetyków od Erisa po Dernikę. No i rajstopy Golden Lady, które lubię :)

Frajerów zaprzęgamy od zaraz ...... 15.12.2002 *.217-97-216-118.tvk.tpsa.pl

Mieszkasz na wsi? Znudziło ci się dojenie krów?Przystąp do DN. Tam wydoją ciebie. A tych "lepszych-tańszych" kosmetyków i tańszych proszków poszukaj w pobliskim markecie. Nie ma go koło ciebie. Nie martw się przyjdzie i zje ciebie razem z DN. Sorry .... NAJPIERW CIEBIE.

Krzysztof 16.12.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Widzę, że masz problemy psychiatryczne. DN istnieje w Warszawie (tu mieszkam), gdzie supermarketów jak mrówek. I jakoś ma się wyśmienicie... Ale to, że otwierane są następne DN to na pewno znak upadku ;)

Oddział Psychiatryczny 16.12.2002 *.217-97-216-118.tvk.tpsa.pl

Szefowie Dn też mieszkają w Warszawie ...... . Pewno też mają się wyśmienicie dopóki na prowincji ludziki zakładają DN sklepiki. W szkole uczyli psychiczne .... np. problemy psychiczne. W Warszawie widać nie uczyli ....

Zibi 16.12.2002 *.212.76.33.74

No cóż, ta rozmowa w sumie do niczego nie prowadzi ... na stadionie 10-lecia rosjanie sprzedają "kosmetyki" markowych firm (można sobie wybrać nalepki) w cenach jakich nie spotkasz ani w DN ani w zwykłym markecie ... i o to chodzi, to wolny rynek kupujemy gdzie chcemy i za ile chcemy, są ludzie ktrórzy lubią DN i tacy którzy ich nie lubią :)

Bez odbioru 16.12.2002 *.217-97-216-118.tvk.tpsa.pl

Wiesz co Zibi ....... MASZ RACJĘ.

smok 04.03.2003 *.rtr.dpj.pl

wiele niescisłosci w wypowiedzi dotyczącej powierzchni lokalu jak i pomocy w sytuacji gdy klient ma problemy z płaceniem!pozostawiany jest sam sobie i tyle pomocy z strony DN

Zibi 05.03.2003 *.prosie7.acn.pl

Ale na tym forum "mądral", odpowiedź jest prosta - trudno z góry ustalić szczegółowe sposoby pomocy biorcom w trudnych systuacjach m.in. kiedy biorca ma problemy finansowe należy np. negocjować z danym centrum handlowym o obniżce czynszu lub o zmniejszeniu wynajmowanej powierzchni, a czasem trzeba powiedzieć biorcy że jest do kitu i się nie nadaje:) Ludzie nie oczukjcie że w pierwszej luźnej rozmowie sieci będą wam mówiły wszystko, tak nie robi nikt i nie dotyczy to tylko sieci franchisingowych!!!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.