Forum: ifirma 1475

nieufny 07.12.2002 *.ip-213-17-149-146.netia.com.pl

wkliknąlem się w banner reklamowy na waszej stronie i... error, jak na reklamę firmy której miałbym powierzyć wirtualnie księgowość suuuper, poziom czarnej listy sugeruje młody wiek właściciela portalu, szkoda że ja chcący oddać we franchising swoje sprawdzone pomysły na biznes, nie mogę na waszej stronie znależć nic konkretnego, żadnych przykładów dokumentacji już istniejących sieci, na których mógłbym się wzorowac i planować taki rozwój swoich firm, ilość i rodzaj umów cywilnoprawnych prezentowanych u was to śmiech, ciekawsze by było przykładowe zaprezentowanie księgi z procedurami jakiejś sieci, ciągnijcie dalej ale więcej konkretów, pozdrowionka

pasikonik 08.12.2002 *.pg19.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Własnie, dlaczego redakcja nie rozdaje całej swojej wiedzy za darmo, dlaczego sieci nie pokazują tu swojej dokumentacji i podręczników operacyjnych, dlaczego firma adwokacka nie pisze umów, które mógłby skopiować każdy. Bo to jest płatne chłopie. Spróbuj w spozywczym dostać chleb za darmo. A kosztuje tylko 2 zł.

Julka 08.12.2002 *.pg134.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Skąd wiedziałeś nieufny, ze ifirma zajmuje się wirtualna księgowością, skoro nie udało ci sie otworzyć reklamy? Przecież nie wynika to ani z bannera ani z nazwy firmy.(Poza tym klikałam - otwiera się).

Arkadiusz Słodkowski, redaktor portalu 08.12.2002 *.pg134.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Drogi Nieufny, chcielibyśmy Ci pomóc, bowiem w Twojej wypowiedzi wyczuwamy sympatię dla portalu. Ponieważ idą Święta, postaramy się spełnić jedną Twoją prośbę o konkret. Chociaż naszym zdaniem - jak na darmowy dostęp do portalu - konkretów na nim dostatek.

Henio 10.12.2002 *.pb198.wegrow.sdi.tpnet.pl

Proponowałbym redakcji kilka zmian..
Strona jest bardzo czytelna ale naprawdę mało dynamiczna. www.franchising.info.pl przypomina swoją czytelnością trochę portale amerykańskie, ale brakuje tutaj dynamiki. Nie chodzi mi o flasch, poprostu postarajcie się uzynić prezentację bardziej ciekawymi, zróbcie coś takiego jak hotfranchising itd
Pozdry

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.