Forum: otwarcie sklepu odzieżowego w mieście 50tyś mieszkańców 1475

Eliza 13.10.2008 *.ip-80-245-186-222.uznam.net.pl

2

Witam.

Chciałabym prosić o radę osób, które prowadzą sklepy odzieżowe znanej marki w mieście 50tyś. mieszkańców.

Otóż chcę otworzyć taki sklep w nadmorskiej miejscowości 50 tyś mieszkańców i zastanawiam się nad kosztami takiej działalności, czy będzie to opłacalne.Mam już na oku lokal 48m2 w centrum miasta (najem bedzie wynosił 2700zł),chcę zatrudnić 2-ch pracowników.Chciałabym się zapytać czy to będzie opłacalne przy tak wysokim czynszu za wynajem lokalu.Za odpowiedź z góry dziękuję.

Eliza

PiotrdrugiPiotr 13.10.2008 *.212.160.203.24

94
2700 to wcale nie wysoki czynsz, jeśli lokalizacja jest dobra, to nie ma problemu... pozostaje problem towaru.  Twoimi głównymi klientami będzie młodzież i kobiety.. a więc pod nich musisz dostosować towar... no i cena w mieście 50 tys nie może być drogo.....to też wieś pod uwagę.powodzenia

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.