Forum: kebab pod psem i inne tego typu 1459

hert 01.01.2009 *.217.96.62.1

54
co za zdzierstwo!! ludzie, otwarcie kebaba kosztuje około 50 tys. złotych. Ta firma-chce ogromną kasę za przystąpienie do pożal się Boże \\\\\\\\\\\\\\\"sieci\\\\\\\\\\\\\\\" i jeszcze 5% od obrotu!!. Szanowni forumowicze!-jesli chcecie otwierać biznes z kebabem to nie ładujcie się w tego typu systemy nastawione na Wasz wyzysk tylko otwierajcie sami. Receptury mozna znaleźć w internecie lub w inny sposób. Takie firmy jak te powodują, że nóż mi się w kieszeni otwiera!! zdzierstwo!!tak to mogę skomentować!!

uki27 01.01.2009 *.hope.uninet.info.pl

34
Witam.To jakies nieporozumienie kebab za 150tys!!! za to spokojnie mozna otworzyc 3 lokale !!! jadłospis Beznadziejny...20tys za przystapienie do czego SIECI chore!!!

bartomada 02.01.2009 *.80.54.78.48

137
Ten temat dotyczy nie tylko kebaba czy innych "smakołyków" ale szerzej całego rynku franczyzy.Nie ma chyba u nas jakiejś organizacji franczyzodawców która np.rekomendowałaby(lub nie) dany system.W efekcie wśród ofert roi się od firm mających 1-2 punkty własne(lub nawet wcale nie mających) ,a chcących zarobić na pozyskaniu klientów do swojej "sieci" poprzez wysokie opłaty "za wejście".

Rumcajs 02.01.2009 *.77.236.0.201

6

Podobno jest coś takiego jak Polska Organizacja Franczyzodawców, tylko pytanie jak rzetelnie ona działa w praktyce. No i jak patrzę na listę członków to nie jest ona zbyt imponująca. Koło 20 przy około setcę systemów działających w samej gastronomii czy co najmniej 400 działających ogólnie.

Tu chyba widać rolę Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu, choć on nie wyczerpuje tematu bo jest bardzo rozdrobniony branżowo i też nie daje możliwości porównania ofert wielu sieci w tej samej branży. 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.