Forum: Zakłady bukmacherskie 1459

pazeusz 04.03.2009 *.gw14.tvgawex.pl

1

witam

Zastanawiam sie nad wejściem w współprace z jakąś firmą zajmującą sie zakładami bukmacherskimi. Czy ktoś sie orientuję czy podobnie jak w przypadku salonów gier istnieją zaostrzenia odnośnie otwierania takich punktów w odległości nie mniejszej niż 100 m od kościołów, palcówek szkolnych itp.? Czy może nie ma takich warunków i można je otwierać wszędzie?

pozdrawiam 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.