Forum o artykule: Kryzys szansą nie zagrożeniem 1459

DORADCA FINANSOWY 18.06.2009 *.hpj250.internetdsl.tpnet.pl

1

Wszystko ładnie i pięknie. Tylko dlaczego GOLD FINANCE swą wizualizacją przypomina ekskluzywny Dom Pogrzebowy?

iks 18.06.2009 *.awb53.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Tak ładnie i pięknie, że placówka "Expandera" (vis a vis Teatru Powszechnego) w Warszawie, działająca od niepamiętnych czasów, "zwinęła żagle". Z moich obserwacji rynku wynika, że nie jest to jedyne zwinięcie, bo coraz więcej banków oferuje swoje produkty poprzez infolinie bezpośrednio z Centrów kredytowych - pomijając nawet własne placówki bankowe. Kryzys to dobry czas na ograniczenie  ilosci oddziałów i rozwój placówek partnerskich, gdzie franczyzobiorca zjada własny ogon by przetrwać a bankierzy spijają śmietankę.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.