Forum: franchising czy blef? 1475

mega 30.03.2003 *.pi195.torun.sdi.tpnet.pl

Dlaczego znana firma odzieżowa For You istnieje w katalogu firm franczyzowych, skoro nie chce nawiązać współpracy z franczyzobiorcą? Mieszkam w Toruniu, nie mam w tym mieście ani jednego sklepu For You. Posiadam środki na inwestycję tego typu. Kilkakrotnie kontaktowałam się z siedzibą firmy w Baranowie,lecz do współpracy For You nie jest chętne.Dlaczego??????????

dr No 30.03.2003 *.mok.waw.pl

A nie powiedzieli?

Odessa 04.06.2003 *.darserw.eimg.pl

Firma STOFARB także nie jest zainteresowana nowymi biorcami. Mimo, że posiadam sklep 400m2, doświadczenie i środki. Ponad to Panienka odbierająca telefony nie zna mapy Polski !!! I jest totalnie niekompetentna. Odradzam firmę, bo można trwale zrazić się do franchisingu

Dawca 06.06.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Często mimo najlepszych chęci nie można przyjąć nowego biorcy, np. moja sieć uwzględnia odległość do innych sklepów oraz wyniki osiągane przez innych biorców.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.