Forum: Prenumerata 1475

Marcin_stud 02.04.2003 *.pa159.leczyca.sdi.tpnet.pl

Wszystko pięknie tylko dlaczego od razu roczna prenumerata?Ludzie kto tak teraz działa?Przecież to absurdalne!BArdzo się cieszę,że taki magazyn sie ukazał ale...kto kupuje kota w worku!?Najpierw trzeba pismo poznac ,a pozniej zastanowić się nad prenumeratą.

Redakcja 02.04.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Pismo będzie dostępne w punktach sprzedaży detalicznej niebawem, o czym poinformujemy na stronie głównej. Jutro (środa, 3 kwietnia)będzie można je kupić na semianrium franchisingowym w Łodzi.

Agnieszka 03.04.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Piszę pracę magisterską o franchisingu, dlatego się bardzo ucieszyłam z nowego magazynu. Zamówiłam prenumeratę w piątek, a już we wtorek otrzymałam magazyn. Zawiera ciekawe omówienia współpracy franchisingowej w różnych sieciach, co z pewnością mi się przyda.
Nie kupowałam kota w worku, ponieważ www.franchising.inf.pl jest najlepszym źródłem informacji o franchisingu i uważałam, że pismo utrzyma wysoki fachowy poziom.

Marek 03.04.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

też student. Wydaje mi się, że poprostu studenci liczący każdy grosz nie są targetem pisma. Dla każdej osoby chcącej kupić licencję franszyzy wydatek 55 zł jest śmieszny, a dla nas nie.

Redakcja 03.04.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Rzeczywiście grupą docelową magazynu jak i portalu są potencjalni franchisobiorcy.

Studenci to też ważni odbiorcy - drugim naszym celem jest popularyzacja franchisingu. Dlatego przygotowujemy (m.in. dla nich) raporty o franchisingu.

Nie chcemy też sięgać do kieszeni studentów. Dlatego magazyn został rozesłany do wszystkich (znanych nam) bibliotek wydziałów ekonomii i prawa. Prosimy o zaczerpnięcie informacji, czy już tam dotarł, a jeżeli nie, prosimy o poinformowanie nas (redakcja@franchising.info.pl).

Marcin_stud 03.04.2003 *.pa159.leczyca.sdi.tpnet.pl

Dziękuje,że ktoś docenił taką grupę społeczną jak studenci!Nareszcie!W końcu poczułem się kimś ważnym:)

Ja także piszę pracę na ten temat,już nawet chlę się ku końcowi!I tuy wielkie podziękowania dla twórców portalu!Strasznie dziękuje za wasz raport!Gdyby nie on to kto wie może bym tej pracy nigdy nie skończył!

Pafnucy_stud 04.04.2003 *.vb1.neoplus.adsl.tpnet.pl

Też chcę się przyłaczyć do podziękowań dla twórców tego portalu, gdyby nie wy nie wiem jak potoczyłoby się moje życie. Jestem biednym studentem i wydawało mi się że nikt nie zwraca na mnie uwagę, razem z kolegami którzy są w podobnej systuacji bardzo się tym denerwowaliśmy i martwiliśmy, wczoraj znajoma powiedziała man że są ludzie którzy o nas pamietają i martwią się o nas.
Jeszcze raz bardzo dziękuję ... KOCHAM WAS!!!

Redakcja 04.04.2003 *.www.profitsystem.pl

263
My też Was KOCHAMY. Ale nie musicie nam tak słodzić, i tak bedziemy publikowali darmowe materiały - w sam raz do prac semestralnych.

Korytoff 10.04.2003 *.adm18.wskiz.poznan.pl

witam!
próbuje kupić magazyn juz od kilku dni. czy ktoś moze mi powiedzieć ( napisać) kiedy dokładnie bedzie on w sprzedaży detalicznej???

Redakcja 10.04.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Magazyn Franchising Info będzie dostępny w sieci Empik od 11 kwietnia.
Oczywiście można nadal zamówić prenumeratę bądź otrzymać pismo za zaliczeniem pocztowym.

bogutek 24.04.2003 *.pb184.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl

niestety , wydatek 9 zlotych 80 groszy calkowicie chybiony :-( . 38 stron ( bez okladek ) , z czego 8 stron to katalog firm - dostepny w wortalu franchising.info.pl , okolo 4 strony to reklamy , reszta to sredniej jakosci artykuly , nie wnoszace wiele nowego do tematyki franchisingu , sporo zdjec ( np.kanapka mckielbasa , palac kultury w wa-wie , ladne panie prezentujace bielizne ...) . ogolnie - przepraszam - kicha .

Redakcja 24.04.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Cieszymy się, że po tylu komplemantach pojawił się i głos krytyczny. Czy mógłbyś opisać szerzej, co Ci się nie podobało w artykułach? Każda opinia jest dla nas ważna.

michotek z Kielc 25.04.2003 *.mok.waw.pl

A dla mnie pismo jest OK. Myślałem, że jako firma działają ca w branży nie odważycie się nikogo skrytykować. tymczasem jest prawdziwy i wyczerpujacy tekst o Kolporterze. Uwazam że sprawiedliwie napisaliscie o Yogen fruz, dobry jest tez tekts o Palmersie. W kazdym razie wiecej tu o tej firmie niz na portalu. Jesli obiecacie, że z kazdym nastepnym numerem trochę "przytyjecie" to was zaprrenumeruję

fachman 25.04.2003 *.62.233.167.146

czytam prasę franchisingowa ze swiata. taki International franchising ma mniej wiecej tyle samo stron a reklam wiecej. To jest standard prasy branzowej. czytam też pismo o historii i zabytkach i ono przy słabej grafice i czarno białym papierze kosztuje 9 zł. A we Franchising Info grafika jest zajebista. Teksty czytają się zgrabnie i fachowo. Dla mnie bomba, bo pamietam, że poprzednie polskie pismo (sprzed 2 lat)miało 30 stron i wszystkie teksty były sponsorowane. We franchisingInfo teksty są uczciwe i to podoba mi się najbardziej

Mariusz 27.04.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Wielki plus za artykuł o finansowaniu inwestycji.
Plus za fajny wygląd magazynu.
Minus za brak rankingu sieci franchisingowych.

Stały czytelnik Portalu 29.04.2003 *.pg121.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl

Wydanie bardzo kolorowe, na dobrym papierze, intrygujące ze względu na baaaardzo intrygującą okładkę. Połowa pisma to reklamy Firm z Portalu (wybrane pewnie ze względu na sponsoring). Ciekawe tylko dla tych którzy jeszcze nie mieli z franczyzą do czynienia, ale "Wybrańcy" piszą tylko o blaskach franczyzy. Ciekawy wywiad z Panem Chmielarskim, ale cóż, jak się jest szefem franczyzy w McDonaldzie, to wiadomo że pisze się głównie o własnej firmie i to co najepsze o franczyzie. W tym momecie ten Pan przestaje być dla mnie wiarygodny z uwagi na brak obiektywizmu w sowich opiniach, tak tutaj jak i na Portalu broni jednostronnie Dawców. Znamienny jest artykuł o Kolporterze - brawo ! Bardzo ciekawy artykuł na stronie 26 o kosztach inwestycji - polecam wszystkim potencjalnym Biorcom !!! Generalnie oby tak dalej, życzę powodzenia, ale proszę o więcej informacji prawnych, finansowych itp.

Xawier 29.04.2003 *.vs145.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrze że się ukazało pismo o franchisingu, treść ciekawa. Myślę jednak że o wartości nowego wydawnictwa będziemy mogli mówić po przeczytaniu kolejnych numerów.

Maciej 30.04.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Nie zgadzam się ze stałym czytelnikiem. Porad prawnych można szukać w fachowych wydawnictwach. Ze dwa lata temu kupiłem stare pismo o franchisingu. Było tam ze 4 strony o prawie. Ciężko strawne i mało pomocne. macie wysoki poziom reportaży z firm - i to rozwijajcie. Pozdrawiam serdecznie.

Alicja 01.05.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Droga redakcjo bardzo ladna gazeta zwlaszcza potrzebna dla rozpoczynajacych franchise. W USA jest duzo takich gazet, widac Polska sie rozwija.

zelkowa 02.05.2003 *.ip67-89-115-126.z115-89-67.customer.algx.net

halo redakcjo!
jak moge zamowic prenumerate mieszkajac za granica ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.