Forum: Poszukuję franczyzodawcy, który odpowie na kilka pytań. Pomożcie studentce! :) 1459

martusiek 28.12.2009 *.sm-b461.mxs.adsl.euronet.nl

3

Witam wszytskich,

Wlasnie dopinam na ostatni guzik moja prace magisterka nt. franchisingu i jedyna rzecza ktorej mi brakuje - jest wywiad z franczyzodawca. Problem moj polega na tym,ze jestes obecnie w Holandii ,a wywiad musze przeprowadzic z kims z Polski, dlatego wlasnie chcialabym to zrobic online. To tylko kilka prostych pytan ( dlaczego franczyza, dlaczego akurat TA firma, ile czasu juz na rynku i jak sie uklada wspolpraca z dawca itd) ktorych odpowiedzi sa teraz niezmiernie dla mnie wazne ( tymbardziej ze do 10 stycznia musz oddac gotowa prace) dlatego mam OGROMNA PROSBE, czy jakis mily franczyzobiorca badz mila franczyzobiorczyni bylaby tak uprzejma udzielic mi wywiadu ? :) Czekam z wielka nadzieja na szybki odzew pod adresem m.stojanowa@gmail.com .

Pomozcie studentce :)

Marta S.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.